Oyun

Acer, İçerik Üreticilerine Yönelik ConceptD Serisini Yeni Monitörler, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarla Genişletti

Acer, İçerik Üreticilerine Yönelik ConceptD Serisini Yeni Monitörler, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarla Genişletti

 

Editör Özeti:

  • Acer, içerik üreticilerine yönelik ConceptD monitör, dizüstü ve masaüstü bilgisayar serisini üstün güce ve şık dizaynlara sahip yeni modellerle genişletti.
  • Yeni bir dizüstü bilgisayar modeli ve Acer’ın yenilikçi Ezel menteşesinden yararlanan dönüştürülebilir bir dizüstü bilgisayar modeli, sahip olduğu etkileyici ve yararlı özelliklerle iş akışlarında kolaylık sağlıyor.
  • Inanılmaz renk doğruluğuyla PANTONE onaylı üç yeni monitör, profesyonel video/fotoğraf editörlerine ve animasyon sanatkarlarına hitap ediyor.
  • Küçük tasarım stüdyoları ve tasarım meraklıları için geliştirilen yeni masaüstü bilgisayar, profesyonel sınıf grafik performansını küçük ve şık bir kasayla sunuyor.

 

Acer, içerik üreticiler için hususî olarak tasarlanan, güçlü cihazlardan oluşan ConceptD serisini yeni üst seviye monitörler, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla genişlettiğini duyurdu.

 

Seriye eklenen modeller arasında, sık seyahat eden içerik üreticiler için dönüştürülebilir dizayna sahip ConceptD 3 Ezel dizüstü bilgisayar, küçük şirketlerde ve kreatif stüdyolarda çalışanlara yönelik güçlü ConceptD 100 masaüstü bilgisayar ve bilgisayar grafikerleri için ConceptD CP5, ConceptD CP3 ve ConceptD CM3 isimli üç yeni monitör bulunuyor.

 

ConceptD Serisi, tasarım mekteplileri ve YouTube meraklılarından CAD tasarımcılarına, medya editörlerinden illüstratörler ve animasyon sanatkarlarına kadar uzanan ölçekte birçok profesyonelin

gereksinimlerine cevap veren çeşitli cihazlar içeriyor.

 

 

 

ConceptD 3 Ezel ve ConceptD 3 Dizüstü Bilgisayarlar – Mobil Yaratıcılık

Tasarım talebelerine, hür çalışan tasarımcılara ve küçük tasarım stüdyolarına hitap eden birçok yüksek performanslı ConceptD dizüstü bilgisayar seçeneği bulunuyor. Orta ölçekli yahut karmaşık CAD girişimleri için ehliyetli gücü, suratı ve hassaslığı sunan ConceptD Ezel ve ConceptD 3 dizüstü bilgisayar modelleri, ekrana ve güçlü grafik teknolojilerine öncelik veriyor. Standart ve dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar dizaynları formunda gelen ve daha ince ve daha hafif bir usule sahip olan modeller, 14 ve 15,6 inç ekran seçenekleriyle her bölgede çalışmaları düzenlemek ve sergilemek için kullanılabiliyor.

 

ConceptD 3 Ezel – Yaratıcı Bir Görünüm Elde Edin

Dönüştürülebilir yapıdaki yenilikçi ConceptD 3 Ezel dizüstü bilgisayar, içerik üreticilere mümkün olan en kullanışlı deneyimi sunmak için tasarlandı. Kehribar rengi art aydınlatmaya sahip tuşlar büsbütün metal olan beyaz renkli kasa üzerinde şık bir manzara oluşturuyor. Geniş cam trackpad ise birden fazla parmakla yapılan hareketlere destek veriyor. Acer’ın yenilikçi Ezel menteşesi, cihazı şık olduğu kadar çok istikametli hale de getiriyor. Kullanıcılar, aralarında çizim için stant modu yahut sunum için ekran modunun da bölge aldığı yekun altı farklı tasarruf modundan istediğini tercih edebiliyor. Ayarlanabilir askı modu, klasik dizüstü bilgisayar modu, tablet modu ve paylaşım modu da öbür modlar arasında taraf alıyor. 18 saatlik pil ömrüne ek olarak1, cihazın yaratıcı araçları arasında programlanabilir tuşlar ve SD kart 7.0 okuyucu ve USB Type-C Thunderbolt™ 3 girişi üzere ilişki seçenekleri bulunuyor. Eser sırf 1,68 kg (14 inç) yahut 1,95 kg (15 inç) yüke sahip.

 

14 yahut 15,6 inç boyutunda PANTONE Onaylı FHD dokunmatik ekrana sahip olan dizüstü bilgisayarlar, sRGB renk gamının %100’ünü kapsıyor ve delta E 2 renk doğruluğu sunuyor. Gerçekçi imajlar sunan ekran, 4096 basınç seviyesine sahip Acer Active Stylus ile çizim için son radde mütenasip. Sanatkarlar, cihazın askı modundan yararlanarak kendileri için en ülkü çizim açısını belirleyebiliyor. ConceptD 3 Ezel; 10. Nesil Intel® Core™ i7-10750H yahut 10. Nesil Intel Core i5-10300H işlemciler, NVIDIA® Quadro® T1000 (ConceptD 3 Ezel Pro) yahut GeForce® GTX 1650Ti GPU’lar ve 1 TB PCIe SSD depolama ile donatılmış olarak geliyor. Bu donanım özellikleri sayesinde eser, sırf çizim için değil animasyon ve 3D modelleme için de yerinde performansı 40 dBa’dan daha düşük gürültüyle sunuyor.           

 

ConceptD 3 Dizüstü Bilgisayar – Özgür Yaratıcılık

ConceptD 3 yüksek performanslı dizüstü bilgisayar devrin ötesindeki dizaynıyla her bölgede çalışmayı ve yaratıcılığı açığa çıkarmayı mümkün kılıyor. Klasik dizüstü bilgisayar dizaynını tercih edenlere hitap eden bu model, 20 saatlik pil ömrüyle[1] içerik üreticilere istedikleri her alanda işlerini düzenleme ve sergileme fırsatı veriyor. NVIDIA Quadro T1000 (ConceptD 3 Pro) yahut GeForce GTX 1650Ti GPU’ları ve yeni 10. Nesil Intel Core H serisi işlemcilerle donatılan modeller, PANTONE Onaylı 14 yahut 15,6 inç FHD ekranlarıyla renklerin kritik ehemmiyet taşıdığı tüm 2D yahut 3D işleri için şahsi olarak tasarlandı.

 

ConceptD 100 Masaüstü Bilgisayar –Yaratıcılığınızı Açığa Çıkarın

ConceptD 100 masaüstü bilgisayar, ağır grafik performansı gerektiren 2D dizaynları ve giriş seviyesi 3D CAD modelleme için ülkü yapısıyla profesyonel içerik üreticilerin ve multimedya sınıfların gereksinimlerini karşılıyor. Güçlü 9. Nesil Intel Core işlemciler ve NVIDIA GeForce yahut Quadro GPU’larla donatılan ConceptD 100 masaüstü bilgisayar, 2D ve hafif 3D dizaynlarla uğraşanlara işlerini süratli ve emniyetli bir biçimde yapabilme imkanı sunuyor.  Bu küçük boyutlu bilgisayar, 256 GB kapasiteli yüksek süratli SSD depolama, kapsamlı ilişki seçenekleri ve 32 GB DDR4 RAM ile içerik üreticilerin tüm gerekli pratikleri gecikme olmaksızın tıpkı anda kullanabilmesini sağlıyor. Ön kısımdaki hava girişi ve yandaki havalandırma kısmı, bu küçük iş istasyonunun serin kalmasını ve gürültü seviyesini adeta bir kütüphane seviyesinde (40 dBA) tutmayı sağlıyor. Şıklık ile özellikleri bir araya getiren tasarım kırık beyaz rengiyle asrî ofislere yahut çalışma ortamlarına kusursuz ahenk sağlıyor.

 

ConceptD CP5 ve CP3 Monitörler – Nefes Kesici Gerçeklikte Imajlar

ConceptD CP5 ve ConceptD CP3 serisi monitörler; inanılmaz renk doğruluğuna ve sağlam uyumluluğa sahip yüksek performanslı bir monitöre muhtaçlık duyan profesyonel bilgisayar grafikerleri, görüntü editörleri ve animasyon sanatkarlarına hitap ediyor. Her iki monitör serisi de tasarım süreçlerinde ve ortak çalışmalarda yüksek çözünürlük, renk doğruluğu, geniş renk gamı, HDR içeriklerle çalışabilme özelliği, yüksek yenileme süratiyle net imgeler ve geniş ekran arayanlar için tasarlandı.

 

1,07 milyar renk ile PANTONE Onaylı CP5271U V modeli Delta E1 seviyesinde renk doğruluğu sunuyor. WQHD 2560 x 1440 çözünürlük, VESA DisplayHDR 600, Adaptive-Sync koordinasyonu ve sürat aşırtmayla 170 Hz’e çıkabilen yenileme suratı ile elde edilen hassas imaj kalitesi profesyonel medya düzenleme ve CG işleri için ülkü. Adobe RGB renk yerinin %99’unu kapsayan ve 1 ms (griden griye) süratli reaksiyon müddetinden yararlanan model, varlıklı ve gerçekçi imgeler oluşturuyor.

 

Misal özelliklere sahip olan ConceptD CP3 Monitör de profesyonel içerik üreticileri, medya editörleri, animasyon sanatkarları ve grafik dizayncılar için geliştirildi. DCI-P3 renk gamının %98’ini kapsayan eser WQHD 3840 x 2160 piksel çözünürlük, 165 Hz’e ulaşan yenileme suratı ve VESA DisplayHDR 400 standardına sahip.

 

ConceptD CM3 Monitör – Hayal Gücünüzü Gerçeğe Taşıyın

ConceptD CM3 serisi monitörler, tasarım konseptlerini ve 3D içerikleri tüm ayrıntılarıyla görüntüleyebilen bir monitör arayan profesyonel grafik dizayncılar ve fotoğraf editörleri için şahsi olarak hazırlandı. Model; üstün renk doğruluğu, net imajlar, geniş renk aralığı, HDR desteği ve sağlam temas seçeneklerine muhtaçlık duyulan işleri süratli ve problemsiz bir formda gerçekleştirmek isteyen profesyonel dizayncılar için ülkü. Bu seri ayrıyeten 3D modelleme, sabit manzaraların düzenlenmesi ve imaj sürece için de müsait. Tasarım sürecine destek olan geniş ekranlar ortak çalışmayı da kolaylaştırıyor.

 

CM3271K modeli 4K UHD 3840 x 2160 piksel ekranıyla 4 ms (griden griye) reaksiyon mühleti, 60 Hz yenileme suratı ve Adobe RGB renk sahasının %99’unu kapsayan geniş renk gamı sunuyor. AMD Radeon FreeSync koordinasyonlu ve PANTONE Onaylı eser, Delta E2 renk doğruluğu ve VESA sertifikalı DisplayHDR™ 400 desteğiyle içerik üreticilerinin çok daha yüksek seviyede renk doğruluğuna ve parlaklığa erişmesini sağlıyor.

 

Fiyat ve Bulunabilirlik

ConceptD 3 Ezel, eylül ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) nahiyesinde 1.699 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

ConceptD 3, ekim ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) nahiyesinde 1.299 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

ConceptD 100, EMEA yerinde haziran ayından itibaren 799 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

ConceptD CM3, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) nahiyesinde 719 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

ConceptD CP3, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) ortamında 629 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

ConceptD CP5, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) nahiyesinde 759 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik ortama nazaran değişiklik gösterebilir. Belli pazarlardaki bulunabilirlik, eser özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla haber için lütfen www.acer.com adresi üzerinden en yakın Acer ofisiyle muhabereye geçin.

 

 [1] Pil ömrü tezi MobileMark 2014 testlerine nazaran yapılmıştır. Gerçek pil ömrü eserin teknik özelliklerine, bilgisayar ayarlarına ve çalıştırılan pratik yahut özelliklere nazaran değişir. Tüm pillerin maksimum kapasitesi devranla ve kullanıldıkça azalır.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı