Oyun

Acer Oyunculara Yönelik Ödüllü Predator Serisini Masaüstü Bilgisayarlar, Monitörler ve Aksesuarlarla Genişletiyor

Acer Oyunculara Yönelik Armağanlı Predator Serisini Masaüstü Bilgisayarlar, Monitörler ve Aksesuarlarla Genişletiyor

Editör Özeti:

  • Fevkalâde aşamada yüksek 360 Hz yenileme suratına sahip Predator X25 oyuncu monitörü, mümkün olan en akıcı animasyon ve oyun deneyimini sunuyor.
  • Predator XB3 oyuncu monitörü; 0,5 ms (griden griye) reaksiyon vadesi, NVIDIA® G-SYNC® uyumluluğu ve DisplayHDR™ 400 üzere özelliklerle gerçekçi imgeler ve akıcı oyun deneyimi sağlıyor.
  • Yenilenen Predator Orion 9000 ve Orion 3000 oyun sistemleri, sunduğu güçlü performansla oyun tutkunlarının rakiplerine karşı avantaj elde etmesini ve savaşlarını hayranlarına ve arkadaşlarına yayınlayabilmesini sağlıyor.
  • En yeni Nitro 50 oyuncu masaüstü bilgisayarları giriş seviyesi ve orta seviye oyuncuları çeşitli yapılandırma ve fiyat seçenekleriyle destekliyor.
  • Predator Gaming Chair x OSIM gergin anlarda rahatlatan masaj özelliğine ve hem oyun oynarken hem de sonrasında maksimum konfor sunan bir dizayna sahip.
  • Predator Cestus 350 mouse, oyunculara kablosuz olarak sürat, hassaslık ve biçim katıyor.

 

Acer, armağanlı eser serisini bir seri güçlü, son teknoloji oyun PC’leri, monitörleri ve aksesuarlarıyla genişletti. Genişletilen seride, en üst teknolojiyi arayan profesyonellerden münâsib fiyata sağlam bir oyuncu bilgisayarı isteyen oyun meraklılarına kadar her seviye oyuncu için bir seçenek var.

“Oyunculara yönelik en yeni eserlerimizde günümüzün en yenilikçi ve güçlü teknolojilerine mahal verdik.” diyen Acer Co-COO’su Jerry Kao, laflarına şöyle devam etti: “Oyun sanayisinin önderlerinden biri olarak oyuncuların performans, tasarruf kolaylığı ve konfor hudutlarını zorlayan, varlıklı özelliklere sahip sağlam sistemler ve cihazlarla rakiplerine karşı avantaj elde etmelerine yardımcı olmak istiyoruz.”

Predator X25 Monitör – 360 Hz ile İnanılmaz Süratte Oyun

Bu güçlü 24,5 inç 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü oyuncu monitörü, 360 Hz inanılmaz yenileme süratiyle oyunculara mümkün olan en akıcı imajları sunuyor. En yeni NVIDIA® G-SYNC® işlemcilerinden yararlanan Predator X25, oyunları son radde gerçekçi bir halde yansıtan gelişmiş özelliklerle en iyi oyun deneyimini oluşturuyor.

Predator X25 ortam ışığına nazaran parlaklığı ve renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Predator X25, LightSense özelliği sayesinde ortamın aydınlatma seviyesini tespit ederek parlaklık seviyesini otomatik bir halde ayarlıyor ve rahat bir izleme deneyimi sunuyor. AdaptiveLight özelliği monitörün art aydınlatmasını odanın ışık seviyesine nazaran otomatik olarak düzenliyor. ProxiSense özelliği ise makul bir müddet geçtikten sonra oyunculara ara vermeleri gerektiğini hatırlatıyor. Bu ergonomik monitör -5 ile -25 kademe eğilebilme, +/- 30 nokta dönebilme, +/- 90 aşama çevrilebilme imkanına sahip. Başkaca yükseklik de 4,7 inçe kadar ayarlanabiliyor.

Predator XB3 Serisi Monitörler – Akıcı Oyunlar, Parlak Manzaralar

Acer, Predator XB3 serisinde dört yeni monitör çıkarıyor: 31,5 inç Predator XB323QK NV, 27 inç Predator XB273U GS ve Predator XB273U GX, 24,5 inç Predator XB253Q GZ. Tümü NVIDIA G-SYNC Compatible sertifikasına sahip olan bu yeni yeni monitör serisi 240 Hz’e kadar yenileme suratları ve 4K’ya kadar çözünürlükle son nokta akıcı oyun deneyimi ve 178 nokta geniş izleme açıları sunuyor. DisplayHDR™ 400 desteğiyle yüksek kontrast ve renk doğruluğuyla inanılmaz parlak imajlar elde edilirken, hızlandırmayla 0,5 ms’ye (griden griye) varan reaksiyon müddeti sayesinde hareketli sahnelerde bulanıklık değerli ölçüde azalıyor. Yeni seride bölge verilen Acer AdaptiveLight özelliği oyuncuların uzun oyun maratonlarında rahat etmesini sağlıyor. Ergonomik dizaynlı modeller öne geriye yatırma, eksen etrafında dönme, eğme ve yükseklik ayarı imkanı sunan stantla geliyor. RGB LightSense özelliği ile oyuncular rengi, suratı, mühleti ve parlaklığı birbirinden farklı çeşitli aydınlatma efektleri arasından istediğini seçebiliyor. Bu efektler ayrıyeten oyunlara, müziğe yahut medya içeriğine reaksiyon verecek halde ayarlanabiliyor.

Predator Orion 9000 – Profesyoneller ve Oyun Tutkunları İçin Üstün Performans

Oyun tutkunları ve profesyonel oyuncular için tasarlanan yeni Predator Orion 9000 (P09-920), üstün performansla birlikte gelişmiş bir soğutma sistemi ve kolay yenileme imkanları sunuyor. Tam bir oyun canavarı olan bu seride Intel® Core™ i9 Extreme Edition modellerine kadar işlemciler, SLI modunda çift NVIDIA® Geforce® RTX® 2080 Ti ekran kartı, üç adede kadar 3,5 inç sabit disk ve iki adet 2,5 inç SSD, SSD ve sabit diskler için çalışırken değiştirme imkanı veren USB 3.2 Gen2 Type-C yuvası üzere donanım seçenekleri sunuluyor. Üç adet 4,7 inç Predator FrostBlade™ fan, evvelki nesillere nazaran %16 daha fazla hava akışı ve %55 daha yüksek statik basınç sağlıyor[1]. Likit CPU soğutucusu fanı ise ağır uğraşlarda sıcaklığı düşük tutuyor. Entegre Killer™ E3100G ve Intel® WiFi 6 desteğiyle süratli ve sağlam kablosuz temas elde ediliyor. Sistemde tek bir düğmeyle sürat aşırtma yapmak da mümkün. EMI entegrasyonlu kenardan kenara temperlenmiş camdan üretilen yan panel, iç fanlardaki renkli ARGB aydınlatmayı gözler önüne seriyor. Alet kullanmayı gerektirmeyen tasarım, sistemde değişiklik yapmayı kolaylaştırıyor. Tekerlekli ve kollu kasada kulaklık için kullanışlı bir yuva da bulunuyor.

Predator Orion 3000 – Orta Uzunluk Kule Tipi Kasada Güçlü Performans

Yeni Predator Orion 3000 modelleri, en sevdiği oyunları keyifle oynamak yahut performanstan ödün vermeden yayıncılık dünyasına girmek için orta uzunluk kule tipi bir kasa arayan oyuncular için geliştirildi. 10. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci[2] ve GeForce® RTX 2070 SUPER™ GPU2 sayesinde eser birçok oyunun üstesinden gelebiliyor. Buna 64 GB’a kadar 2666 MHz DDR4 bellek, 1TB2 PCIe NVMe SSD ve iki adet 3,5 inç SATA3 sabit sürücü eklendiğinde görüntü düzenlemek ve saklamak için gereken her şey elinizin altında oluyor. İki adet hususî üretim Predator FrostBlade™ fan sıcaklığı düşürmek için hava giriş çıkışını tesirli bir halde düzenliyor. Fanlarda ve kasanın ön kısmındaki dikey çubuklarda bulunan ışıklar ise PredatorSense™ yazılımı sayesinde 16,7 milyon renkle kişisel efektler oluşturabiliyor. Tercihe bağlı gelen EMI entegrasyonlu temperlenmiş camdan yan panel güçlü bileşenleri ve renkli RGB’yi gözler önüne seriyor. Killer E2600 ile yüksek süratli gigabit ağ performansı elde edilirken, Intel® Wi-Fi 6 özelliği2 de yüksek süratli, düşük gecikmeli Kablosuz ilişki performansı sunuyor. 

Nitro 50 – Oyun Dünyasına Yeni Adım Atanlar İçin Pratik Bir Masaüstü Bilgisayar

Nitro 50 Serisi masaüstü bilgisayarlar 10. Nesil Intel® Core™ i7 modellerine kadar işlemci seçenekleri ve GeForce® RTX 2060 SUPER™ GPU ile oyunlarda ve ağır grafik gücü gerektiren pratiklerde akıcı bir deneyim için güçlü performans sunuyor. 64 GB’a kadar DDR4-2666 bellek2 de mümkün olan en yüksek performansa ulaşma imkanı veriyor. Keskin hatlar ve al LED’ler2 etkileyici bir oyun atmosferi oluştururken, 18 litrelik kasa masanın altına rahatça sığıyor. Predator FrostBlade™ soğutma, sıcaklıkların düşük kalmasını sağlıyor. Oyuncular dilediklerinde fan suratını gerçek vakitli olarak değiştirebiliyor. 1 TB NVMe PCIe SSD2 ve iki adet 3 TB sabit disk 2 ile yüksek kapasite sunuluyor. 

Predator Cestus 350 Mouse – Hassaslık, Sürat ve Stil

Predator serisinin en yeni mouse modeli, ortalıkta duran kablolar olmadan oyunculara süratli ve hassas denetim sunuyor. Farklı oyun cinsleri farklı oyun stilleri gerektirdiğinden her biri için başka ayarlar bulunuyor. Predator Cestus 350 ile oyuncular, son aşama hassas Pixart 3335 optik sensörüyle elde edilen DPI ayarlarından (16,000 DPI’a kadar) yararlanabiliyor ve 8 adet programlanabilir düğmeye vazifeler atayabiliyor. Böylelikle her oyuna müsait beş adet kişisel profil oluşturabiliyorlar. Eser başkaca kablosuz irtibatla 1 ms/1000 Hz, kablolu temasla 0,5 ms/2000 Hz sorgu nispetine sahip.

Predator Gaming Chair x OSIM – Oyunlarda Maksimum Konfor

Profesyonel oyuncular ve e-spor tutkunları düşünülerek tasarlanan Predator Gaming Chair x OSIM, profesyonel masörlerin ellerini taklit eden OSIM V-Hand™ Masaj Teknolojisi sayesinde kullanıcının boynuna ve omuzlarına masaj yapıyor. Ovma, bastırma, döndürme ve hafifçe vurma üzere teknikleriyle de tüm sırta masaj yapan bu oyuncu koltuğu, oyun oynarken oluşan gerginliği almak ve hem oyun sırasında hem de sonrasında fizikî konfor sağlamak için kişisel olarak geliştirildi.

 

 

 

Koyu gri ve deniz mavisi hatlar taşıyan siyah karbon fiber desenli PVC deriye sahip Predator Gaming Chair x OSIM, sportif ve profesyonel bir görünüm sunuyor. Koltuğun baş yaslama kısmındaki iki adet Bluetooth hoparlör kulaklığa gerek olmadan da oyun atmosferini güçlendiriyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Predator XB3 Serisi, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) ortamında 439 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Predator Orion 9000, ekim ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) kesiminde 2.799 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Predator Orion 3000, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) yerinde 899 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Nitro 50, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) yerinde 799 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Predator Cestus 350 oyuncu mouse’u, 2. çeyrekte EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) nahiyesinde 99 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik ortama nazaran değişiklik gösterebilir. Makul pazarlardaki bulunabilirlik, eser özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla haber için lütfen www.acer.com.tr adresi üzerinden en yakın Acer ofisiyle muhabereye geçin.

 

 

[1]   Performans pahası, 24dBA’da 120×120 mm Predator FrostBlade™ fan ve PO9-900 ve PO9-600 cihazlarında kullanılanla birebir boyutlarda bir fanın karşılaştırılmasıyla elde edilmiştir. Gerçek hava akışı; ortam koşulları, fan boyutu ve öbür faktörlere nazaran değişir.

[2]  Teknik özellikler modele ve/veya kesime nazaran değişiklik gösterebilir. Tüm modeller stoklarla sonludur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı