Oyun

Acer Swift 1, tüm gün süren üretkenlik arayan stil sahibi kullanıcıların radarında

 

  • 1,3 kg tartısı ile ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar Swift 1, 1,5 cm’den ince, şık alüminyum gövdesi ile göz alıcı nitelikte.
  • Swift 1, pembe, altın, gümüş renk seçenekleri ve ince çerçeveli 14 inç Full HD ekranıyla dikkat çekiyor.
  • 20 saate varan uzun pil ömrü, gün uzunluğu şarj adaptörüne olan muhtaçlığı ortadan kaldırıyor.

 

Tüm gün yanında taşıyacağı dizüstü bilgisayarının yüksek performans sunması kadar stiliyle de uyuşan özellikte olmasını isteyenlere hitap eden Swift 1, kullanıcılara günlük vazifelerinde muvaffakiyetle hizmet ediyor. Mektep ödev ve girişimlerinde mekteplileri, konut kullanıcılarını, velev ofis dışında olmayı tercih eden ve uzun pil ömrüne gereksinim duyan ofis çalışanlarını cezbeden Swift 1, estetik, dayanıklılık ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Hafifliği ve inceliğiyle dikkat çeken dizüstü bilgisayar, günlük internet tasarrufu, ofis yazılımları, sinema, seri ve müzik üzere sefalı içerikler için ülkü bir deneyim sunuyor.

Hafif ve ince gövdesiyle minimalist tasarım çizgisi

1,5 cm’den ince şık metal kasası ve kompakt yapısıyla öne çıkan Swift 1, 1,3 kg yüküyle her mekana kolaylıkla taşınabilecek bir model. Bilgisayarının teknik özellikleri kadar görünümüne de değer veren kullanıcılar için bu cihazı cazip yapan en kıymetli faktörlerden biri de göz alıcı renklerdeki kasa alternatifleri. Bu sayede kullanıcılar, gittikleri her alana şekillerini da yansıtıyor. Intel® Pentium® N5000 işlemciden güç alan dizüstü bilgisayar, 4 GB RAM ve 128 GB SSD’ye sahip. Swift 1’in gövdesinde yerleşik olarak bulunan parmak izi okuyucu, süratli ve inançlı bir biçimde, parolaya gerek kalmadan kimlik doğrulamayı sağlıyor. Süratli data aktarımlarını mümkün kılan USB Type-C temas noktasına ek olarak ultra ince dizüstü bilgisayarda, cihaz örtülü haldeyken dahi bağlı cihazları şarj edebilen USB 3.0 portu da bulunuyor.

 

İnce çerçevelerle etkileyici imaj deneyimi

14 inçlik Full HD (1920 x 1080 piksel) ekrana sahip olan Swift 1’in IPS özellikli ekranı, 170 kademelik açılarla izleme imkanı sunduğu üzere Acer ExaColor™ teknolojisiyle de canlı renklerle yüksek kontrastlı imgeler üretebiliyor. Yalnızca 6,3 mm’lik ölçüsü sayesinde yok üzere görünen ekran çerçeveleri, dikkatlerin ekrandaki içeriklerden farklı alana kaymasını önlüyor ve kullanıcıları son aşama konforlu bir izleme deneyimine davet ediyor. Net ve berrak ses üretiminde savlı olan Acer TrueHarmony™ teknolojisi de bu deneyimi daha da zenginleştiriyor.


Tüm gün üretkenlik için 20 saate varan pil ömrü

Etkileyici bir tasarruf müddeti vadeden Swift 1, bilgisayarların güç adaptörüne bağılı kalmadan ödev yapmak ya da soluksuz bir seri maratonuna kendini bırakmak isteyen kullanıcılar için ülkü. Ultra ince dizüstü bilgisayarın 20 saatlik uzun pil ömrünü sağlayan güçlü bataryası, tek şarjla sabahtan geceye kadar kullanıcıları destekliyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Swift 1, pembe, altın ve gümüş renk seçenekleri ile 2.999 TL’lik fiyatıyla satışta.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı