Oyun

Acer’ın Devasa Oyun Monitörü Predator CG437KP, Oyunların Heyecanını İkiye Katlamak İçin Geliyor

Acer’ın Devasa Oyun Monitörü Predator CG437KP, Oyunların Heyecanını İkiye Katlamak İçin Geliyor

  • 4K çözünürlüklü oyuncu monitörü, 144 Hz yenileme suratı ve 1 ms Visual Response Boost (VRB) özelliklerini kullanıcılarla buluşturuyor.
  • Oyun severler, DisplayHDR™ 1000 sertifikalı ekranda, çarpıcı kontrast, sinematik renk ve ultra düşük gecikmeli oyun keyfinin tadını çıkarıyor.
  • 2019 Red Dot Marka Ödülü’ne layık görülen birinci oyuncu markası olan Predator, CG437KP modeliyle de armağanlı tasarım anlayışını sürdürüyor.

 

Acer’ın 43 inçlik monitörü CG437KP, ultra yüksek çözünürlük arayan PC ve konsol oyuncuları için tasarlandı. Oyun severlere 178 kademelik görüş açısı sunan 4K (3840 x 2160 piksel) çözünürlüklü Predator LFGD (Geniş biçimli oyuncu ekranı) monitör, 144 Hz pahasındaki yenileme süratiyle oyunlardaki sahnelerin son kademe akıcı olmasını mümkün kılıyor. 1 ms Visual Response Boost özelliği de eklendiğinde, baştan sona tüm oyun deneyimi akıcı ve yırtılma olmadan geçiyor. NVIDIA® G-SYNC® uyumluluğu sayesinde ise sadece manzara yırtılmalarını değil takılma, bozulma ve titremeyi de engelliyor.


Fonksiyonel dizaynda oyuncuları cezbeden özellikler

Predator CG437KP, eşsiz bir oyun deneyimi için kullanıcıların pek çok muhtaçlığını karşılayan özelliklere sahip. Velev duvara monte, velev masa üstünde kullanılabilen, göz alıcı ve şık dizaynındaki benzersiz detaylar da bunların başında geliyor. Oyun severlere dev ekranda, keskin ve canlı renkler eşliğinde oyun heyecanını yaşatan monitör, oyun deneyimini daha da zenginleştirmek isteyenler için cihazın gerisine yapıştırılabilen ve her biri teker teker ayarlanabilir LED şeritlerle geliyor. RGB Light Sense sayesinde birbirinden farklı aydınlatma modlarını faal etmek, müziğe bağlı olarak yahut ekrandaki sahnenin renklerine nazaran aydınlatmanın değişmesini sağlamak mümkün. Öte yandan oyunun başına geçip derhal hikayedeki bölgesini almak isteyen oyun tutkunları, CG437KP’nin uzaktan kumandası sayesinde cihazı kolaylıkla açıp kapayabiliyor ve ayarlarını denetim edebiliyor. Monitör için stant hizmeti gören şık ayak, CG437KP duvara asılı halde kullanıldığında oyun konsollarının kontrolörleri için hususî tasarım stant halini alıyor. Hususî olarak iç bükey şeklide tasarlanmış ayak, konsol kontrolörlerinin formuna külliyen mütenasip. Yüksek performansı kullanıcılarla buluşturan monitörün şahsi dizaynlı soğutma sistemi, monitörün art kısmında yüksek verimli bir hava akışı oluşturarak şiddetli ısınmaların önüne geçiyor.


Daha Yüksek Kontrast ve Renk Doğruluğu

Sadece dizaynıyla değil imaj teknolojileriyle de kullanıcıların beğenisini kazanan Predator CG437KP, %90 DCI-P3 özelliği ve Delta E2 ile birlikte desteklediği geniş renk gamı ve sunduğu renk doğruluğuyla rakiplerini arkada bırakıyor. Konsol sahibi oyun severler için de ülkü olan, CG437KP bağlanabilirlik konusunda hayli argümanlı. Güçlü irtibat seçeneklerine sahip monitörün 3 adet HDMI, 2 adet de DisplayPort girişi mevcut. Kullanıcılar, telefon yahut vesair etraf ünitelerini bağlayabilmek için ise USB Type-C girişini tercih edebiliyor.

Göz Sıhhati İçin Sensör ve Teknolojiler

Ortamdaki ışığın ölçüsünü otomatik olarak algılayan sistemi sayesinde, CG437KP, oyun severlere en konforlu görüntüleme deneyimini sunuyor. Karanlık ve parlak manzaralar arası farklılıklara süratle adapte olmak zorunda kalıp yorulmadığı için monitör başındaki kullanıcıların göz sıhhati da korunmuş oluyor. Yakınlık sensörü ise oyuncunun hâlâ ekran başında olup olmadığını algılayarak gerektiğinde güç tasarrufu modunu etkin hale getiriyor.

 

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Predator CG437KP, 9.920 TL’lik fiyatıyla satışta.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı