Oyun

Alman Uçak Gemileri World of Warships’te Rüzgar Estirmeye Geliyor

World of Warships kainatına yeni güncellemeler ile farklı içerikler eklenmeye devam ediyor. Yeni güncelleme olan 0.9.6 kapsamında Erken Erişim’de üç tarihi Alman uçak gemileri oyuna dahil oluyor. Gerçek tarihten esinlenilen yeni içeriklerle oyuncularından büyük beğeni toplayan Wargaming aralarındaki yarışması artırmak için ise yeni bir Aşamalı Savaşlar Dönemi başlatıyor. Tıpkı devirde yeni güncellenen Hamburg Limanı ve sair iyileştirmeler de oyunculara sunuluyor.

World of Warships bugün, Alman uçak gemilerinin Erken Erişim’de uzun devirdir beklenen tanıtımına odaklanan yeni bir aktifliği başlatan yeni 0.9.6 güncellemesinin yayınlandığını duyurdu. Yeni Alman uçak gemileri Seviye IV Rhein, Seviye VI Weser ve Seviye VIII August von Parseval’dır. Bunların üçü de Alman Taşıyıcıları konteynırlarından atılabilen kişisel savaş vazifeleri tamamlanarak elde edilebilecek.

Alman uçak gemilerinin oyuna gelişini kutlamak için yeni bir tanıtım medyası da yayınlandı.

World of Warships’te mekan alan tarihi Alman uçak gemileri, II. Dünya Savaşı sırasında tasarlandı velev kimileri kısmen inşa edildi, gelgelelim hiçbir vakit konuşlandırılmadı ya da fırlatılamadı. World of Warships’te, bu yeni bir mühimmat çeşidi olan hücum uçakları başarılı olursa düşman kalelerine ağır hasar verebilecek zırh delici roketler ile donatıldılar. Alman bombardıman uçakları, en tesirli halde yavaş gayelere düşürülen zırh delici bombalar taşır. Torpidolar kısa menzilli ve süratlidir, lakin yalnızca orta raddede hasar verir. Uçakların kendilerinin yüksek seyir suratları olmasına karşın HP havuzları konusunda biraz kırılgan olarak oyuncularla buluşacak.

Ayrıyeten cephanelikte, karşılığında Aşama X Großer Kurfürst, Aşama X Z-52, Aşama X Hindenburg ve Aşama X Manfred von Richthofen için kalıcı Demir Haç kalıcı kamuflajı, “Siyah-Beyaz-Kırmızı” genişletilebilir kamuflaj modelleri, krediler ve sinyaller elde edilebilen Alman Nişanları, yakında çıkacak hususî savaş zincir vazifeleri tamamlanarak elde edilebilecek.

Yeni Alman Uçak Gemileri Birçok Armağan Kazandıracak

Yeni Alman uçak gemileri, savaş vazifelerini tamamlayan oyuncuların yanı sıra Direktifler, Günlük Gönderiler ve canlı yayınları izlerken armağan olarak verilen Alman Taşıyıcıları konteynırları aracılığıyla elde edilebilecek. Konteynerler ayrıyeten yeni “Siyah-Beyaz-Kırmızı” harcanabilir kamuflaj ve başka armağanları düşürebilir.

Ayrıyeten 0.9.6 Güncellemesi, oyunculara külliyen tekrar işlenmiş ve tekrar isimlendirilmiş bir Ekipman menüsü sunacak. Oyuncular tek bir pencerede süratli bir bakışta bir geminin yükseltmelerini, sarf gereçlerini ve modüllerini yönetmek için daha akıcı bir ara yüzden yararlanabilir. Şimdi satın alınmamış olan gemiler yeni Gemi Önizleme modunda da görüntülenebilir. Güncelleme başkaca oyunculara işleri yalınlaştıracak birçok farklı ve kullanışlı değişiklik içeriyor.

0.9.6 güncellemesi ile oyuncular birçok yeni içeriğin keyfini çıkartabilecek. Oyuna yeni gelecek bu güncelleme, Seviye VIII gemileri, Hamburg Limanı’nın güncellenmiş versiyonunu, ses motoru ve ses efektleri güncellemeleri, Azur Lane, Dragon ve Sarushima Base Limanları ve Deniz Üssü’ndeki gelişmiş HDR iyileştirmeleri ile 7vs7 Kademeli Savaşlar Sezonu’nu başlatıyor.

0.9.6 Güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. LINK World of Warships’e fiyatsız kaydolmak için artık http://www.worldofwarships.eu adresine gidin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı