Oyun

Amazon’un Geliştirdiği New World Oyunu Ertelendi

Amazon Game Studios’un geliştirdiği New World, şu ana kadar ortaya çıkan detaylar ışığında epey başarılı bir girişime benziyor, lakin oyunu oynamak için biraz daha beklememiz gerekecek. Önümüzdeki periyotlarda piyasaya sürülmesi beklenen oyun, son açıklamaların akabinde 2021 Bahar’a ertelendiği belirtildi.

Oyunun resmi web sitesinde bir blog yazısı yazan stüdyo yöneticisi Rich Lawrence, oyun testlerinin son birkaç ay içinde gerçekleştirdiklerini ve daha fazla içerik bulunması gerektiği kararını verdiler. Sonuç olarak, stüdyo bunun gerçekleşmesi için kıymetli ölçüde daha fazla geliştirme devrine gereksinim duyacağına karar verdi.

Lawrence, betaya kaydolan, oyunu evvelden sipariş eden yahut alfa testinde oynayanların, başlangıçta planlanan 25 Ağustos çıkış tarihinde sonlu periyodik bir versiyonunu oynamak için hususî bir fırsata sahip olacaklarını laflarına ekledi. Oyunun bu versiyonu, başlangıçta piyasaya sürülmesi beklenen içeriği içerecektir.

Amazon Game Studios, kuruluşundan bu yana kaliteli yahut başarılı oyunlar üretmek için savaş etti, birden fazla girişim iptal edildi yahut gayrikâfi kaldı. İlerleyen günlerde gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı