Oyun

Animal Crossing: New Horizon 1.2.1 Güncellemesi Yayınlandı

Nintendo, Animal Crossing: New Horizons için küçük bir yeni güncelleme yayınladı. Şirketin destek web sitesindeki yama notlarına nazaran, New Horizons’un 1.2.1 güncellemesi “eğlenceli bir oyun deneyimi sağlamak için dertleri ele aldı.” Notlar bunun ötesinde daha çokça ayrıntıya girmiyor, lakin çözülen problemlerden birinin öğe çoğaltma yanlışı olduğu bildirilmektedir.

Çevrimiçi Animal Crossing: New Horizons oynamaya devam etmek için son güncellemeyi yüklemeniz gerekmektedir. Güncelleme otomatik olarak yüklenmezse, oyunun Switch denetim panelindeki simgesini vurgulayıp Artı düğmesine basarak ve akabinde Yazılım Güncelleme’yi seçerek manuel olarak yapabilirsiniz.


Başkaca oyunda birçok sefalı aktiflik düzenlenecek. Aktiflik 31 Mayıs’a kadar devam edecek ve müzenin balık, fosil ve böcek stantlarının etrafında farklı istasyonlardan pul toplamanızı sağlıyor.

Damga Rallisi aktifliği bittikten sonra Düğün Serisi başlayacak. Haziran ayı boyunca, Reese ve Cyrus ile Harv Adası’nda tanışabilir ve yıldönümü fotoğraflarını çekeren onlara “düğün temalı” armağanlar kazandırabilirsin.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı