Oyun

Apex Legends’a Yeni Bir Karakter Ve Harita Geliyor

Apex Legends Dönem 5, geliştirici Respawn’ın oyunun devam eden hikayesini yeni bir halde anlatmaya çalıştığı görüldü. Dönem 5’in son tek oyunculu vazifesi şu anda canlı ve dönem boyunca 45 Kaynak Paketi toplayan herkes tarafından kullanılabilir. En enteresan yanı, sonucu Ash isminde yeni bir karakteri ve Dönem 6’daki yeni bir haritayı gösteriyor.

Son vazife tamamlandıktan sonra açılan bir vazife sırasında, bir kasaya girecek ve Titanfall 2’den bir simulacrom pilotu ve antagonisti olan Ash olduğuna inanılan aşağıdaki karakteri göreceksiniz. Birinci olarak Seri 4 sinematik tanıtım fragmanı sırasında Apex Legends’ta mahal almıştı. Onun başının olmadığını göreceksiniz.

Bunun yanı sıra, oyuncular aşağıda okuyabileceğiniz Lifeline ve Octane arasında geçen bir diyaloga tabi tutulurlar. Sonuna akıllıca Lifeline, “Olympus’a gidersek” diyor. Bu detay akıllara önümüzdeki dönemlerde ortaya çıkabilecek bir haritayı getirdi.


Bunların hepsi şu an için yalın ipuçları olmaya devam ediyor, fakat Dönem 6 epey kısa bir müddet sonra yayınlanacak. Seri 5’ten arkaya yalnızca birkaç tane zorluk kaldı ve artık vazife yok. Yakında neler olacağını daha net bir biçimde görmeye başlayabiliriz.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı