Oyun

Aquaman’in Düşmanının Skini Fortnite’a Gelebilir

Deadpool’un Dönem 2’de tanıtılmasının akabinde Epic Games, Fortnite’ın üçüncü serisi için planlanan değişikliklerin birçoklarının gayrı bir harika kahraman teması etrafında olacağını paylaştı.

DC Comics yıldızı Aquaman’ın sıradaki skin olduğu ortaya çıktı ve Fortnite’ın haritası seri sonu etkinliğinden sonra sular altında kaldı. Oyuncuların Aquaman’ın skininin ve gayrı kozmetik eserlerinin kilidini açması için haftalık meydan okumalar şimdiden tasarrufa sunuldu ve kainattaki başka karakterlerin de Fortnite yolunda olduğu anlaşılıyor.


Aquaman’ın düşmanı Black Manta’nın da kozmetiklerini içeren Item Shop sızıntıları ortaya çıkarıldıktan sonra Seri 3’te tanıtılacağını tez edildi. Black Manta’nın ikili bıçaklarının Fortnite’de bir hasat aracı olarak sürülmesinin beklendiğini ve oyuncuların beğenilmeyen adamların oyundaki kıyafetlerini büsbütün kopyalamasına müsaade verdiğini açıklandı.

Bu yeni kozmetik eserlerinin şu anda 16 Temmuz Perşembe günü Aquaman skini ile birlikte yayınlanması bekleniyor. Black Manta, Aquaman’ın en büyük beğenilmeyen adamlarından biri ve Atlantis kahramanına karşı bir kan davası güdüyor. Velev sualtı savaşları için ilmî olarak geliştirilmiş bir elbise tasarladığı biliniyor.


Kimi oyuncular Epic Games’in yeni dönem için hikayedeki çift arasındaki hengameleri dahil edebileceğini öne sürdü. Başkaca Aquaman’ın meskeni Atlantis’in üçüncü dönem boyunca oyuna bir ilgi noktası olarak ekleyebileceği sızdırıldı ve bu da gelecekteki harita değişiklikleriyle ilgili olabilecekleri söylentilerini daha da artırdı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı