Oyun

ARK: Survival Evolved İçin Ücretsiz The Crystal Isles Paketi Yayınlandı

Günümüz oyun yerküresinin en kıymetli detaylarından biri elbet, oyunun yayınlanmasının akabinde çıkan genişleme paketleridir. Şirketlerin, oyunlar için mütemadi olarak yayınladığı genişletme paketleri, oyuna ek içerikler eklemenin yanı sıra season pass üzere detayları da sunuyor.

Birtakım geliştirici şirketler, oyunları için hazırladıkları bu ek paketleri fiyatsız olarak yayınlayabiliyor. Fiyatsız ek paket’e kavuşan son oyun ise ARK: Survival Evovled oldu. 


ARK: Survival Evolved’de sunucuları bulunan başkanlar, istedikleri vakit ek paketle gelen yeni haritaya geçiş yapabiliyor. Ayrıyeten ek paketle birlikte eklenen adalar ise oyunculara daha fantastik bir yerküre sunuyor. Ayrıyeten bu adalarda birçok keşfedilebilecek öğeler bulunuyor.


ARK: Survival Evolved için yayınlanan Crystal Isles ek paketi, 150 kilometrekarelik bir sahası kapsayan epeyce büyük bir haritayı bulunduruyor. Şayet bu haritanın büyüklüğünü karşılaştırmak gerekirse, oyunda bulunan The Center sırf 70 kilometrekarelik bir yeri kapsıyor.

Başkaca bu harita, volkanlar, yüzen adalar, ormanların yanı sıra yeni dinozarları da barındırıyor. Haritaya eklenen dinozorun ismi ise Tropeognathus. Adanın 150 kilometrekarelik bir meydanı kapsadığını düşündüğümüzde, bu dinazorun nispeten yararlı bir binek olacağı elbet.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı