Oyun

Artık Tarayıcınızda Ücretsiz Minecraft Oynayabilirsiniz

Tarayıcıda Minecraft Fiyatsız Olarak Nasıl Oynanır?

Minecraft Classic oynamak için web tarayıcınızdan Minecraft Classic web sitesine girmeniz kafidir. Oyun acilen bir seviye oluşturmaya başlayacaktır. Oyununuz oluşturulduktan sonra, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir irtibat verilir.

Kimi arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet etmek istiyorsanız (yapılması zarurî değil), bu ilişkiyi e-posta yoluyla yahut seçtiğiniz iletileşme pratiğinizde paylaşın. Akabinde, bir kullanıcı ismi seçin ve tarayıcınızda Minecraft oynamaya başlamak için Start düğmesine tıklayın.

Denetimler yalın: İki blok arasında geçiş yapmak için farenize sağ tıklayabilir, blokları yerleştirmek için sol tıklayabilirsiniz. Ayrıyeten ileriye, sola, geriye ve sağa hareket etmek için WASD denetimlerini kullanabilirsiniz.

Oyun Menüsünü açmak için istediğiniz devir Esc tuşuna basabilirsiniz. Bu menüde yeni bir seviye oluşturabilir yahut mevcut seviyenin irtibatını kopyalayabilirsiniz. Seçenekler’e tıklamak, çeşitli ayarları açıp kapatmanıza ve denetimleri kendinize hatırlatmanıza imkan tanır.

Minecraft Classic’te Yapabilecekleriniz ve Yapamayacaklarınız


Isminden da anlaşılacağı üzere, Minecraft Classic 2019’un Minecraft’ı değil. Bunun mahalline, 2009’daki versiyonu. Karmaşık bir kullanıcı arayüzüne katlanmak zorunda kalacaksınız, inşa etmek için yalnızca 32 blokla sınırlandırılacaksınız.

Minecraft Classic sırf Creative (yaratıcı) modda oynamanıza müsaade verir, yani savaş içerikli Survival (Hayatta Kalma) modu yoktur. Oyununuzu kaydetmenin de bir yolu yok. Yeniden de, yukarıda belirtildiği üzere, en çokça dokuz arkadaşınızı oyuna katılmaya davet edebilirsiniz. Böylelikle daha sefalı hengam geçirebilirsiniz.

Minecraft Bir Devranlar Böyleydi

Burada kendimizi kandırmayalım. Minecraft Classic oyunun mevcut sürümü ile yarışma edemez. Yeniden de fiyatsızdır ve web tarayıcınızda rastgele bir efor harcamadan oynatılabilir. Yani bu sayede Minecraft’ın bir devirler ne biçimde olduğunu görme fırsatını da elde edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı