Oyun

Assassin’s Creed Valhalla’dan 30 Dakikalık Oynanış Videosu Sızdırıldı

Assassin’in Creed serisinin oyunlarının imajları ve görüntüleri yıllar boyunca sızdırılsa da, Valhalla seri tarihinin en büyük sızıntısıyla vurulmuş olabilir. 30 dakikalık bir oynanış videosu çıkışından aylar öncesinden çevrimiçi olarak paylaşıldı.

Yeni oyun sayesinde, büyük ölçekli dövüşün nasıl ortaya çıkacağını, birçok RPG sistemine derinlemesine dalıp oyunun savaşına yeni bir bakış kazanabiliriz.

Spoiler konusunda tasa duyuyorsanız ve bütün deneyimi külliyen kendiniz yaşamak istiyorsanız, sızdırılan medyayı izlemenizi önermiyoruz.Sızıntı görüntü Valhalla’nın açık dünyasında, kahraman Eivor bir ana hikaye hizmetine akıllıca yol almasıyla başlıyor. Birinci hizmeti içeren 30 dakikalık görüntüdeki odak noktası, müttefiklerin bir düşman kalesini ele geçirmek.

Sudan yaklaşılan geniş akında oyuncu kapılardan geçiyor, düzinelerce düşmanla savaşıyor ve ahir bir boss dövüşü yapıyor. Savaşta ana rakibi devirdikten sonra, oyun daha sonra onun hayatta tutulması yahut işinin bitirilmesi için bir karar sunuyor.

Savaş Detayları


Bu 30 dakikalık hizmet boyunca geniş oyun kareleri görülüyor. Savaş sistemi Assassin’in Creed Odyssey’e epeyce yakın görünüyor. Düşmanlar, serinin evvelki girişlerine kıyasla büyük ölçüde hasar alıyor. Oyuncuların üstünlük elde etmek için okçuluk becerilerine, devranı yavaşlatan güçlere ve çok çeşitli yakın dövüş yeteneklerine güvenmeleri gerekiyor.

Büyük ölçekli çatışma sırasında ekrandaki karakter sayısı da epey kıymetli. Çok sayıda müttefik kuvvet kümesi, oyuncu savaşlarını seçebildiğinden düşman savunmalarıyla çatışıyor.

Vazife tamamladıktan sonra, sızan görüntü Valhalla’nın daha karmaşık RPG sistemleri gösteriliyor. Haritanın üzerine geldiğinizde, her bir mahallî ortamda “önerilen güç” seviyesi görünür. Bu, karakter seviyenizin ve donanımınızın istatistiklerinin yeni ortamlarla uğraşta hayati ehemmiyet taşıyacağı mealine geliyor.

Beceri Sistemi


Beceri sistemleri de medyada sergileniyor, oyuncular devir içinde deneyimlerini ince halde ayarlayabilme özgürlüğüne saihp. Her beceri ağacının benzersiz bir hayvan tarafından temsil edildiği görülmekte. Sızıntı görüntü Wolf gücü, Bear gücü, Raven gücü ve daha fazlasını gösteriyor.

Oyunun envanterinde sekiz öğe yuvası var. Her biri silah ve zırh çeşitlerini kişiselleştirmenizi ve yükseltmenizi sağlıyor. Evvelki oyunlara emsal formda, bu öğeleri değiştirmek yahut istatistiklerini yükseltmek umum güç seviyenizi artıracaktır.

Ayrıyeten, bir ok kılıfı ve yiyecek seçimi ile birlikte dört çeşit yükseltme gereci var üzere görünüyor.


Ubisoft oyunun çıkışı için 2020’nin 4. çeyreğini hedefliyor olsa da Valhalla için rastgele bir çıkış tarihi belirlenmedi.

Bu medyanın tam olarak nereden geldiğini söylemek mümkün değil, fakat yakında daha fazla sızıntı olabilir. Her ne pahasına olursa olsun spoilerdan kaçınmaya çalışıyorsanız, medyadan uzak durun ve dikkatli olun.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı