Oyun

ASUS, Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon teknolojisini duyurdu

 

KIYMETLI NOKTALAR 

· Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon teknolojisi istenmeyen art plan gürültüsünü ortadan kaldırarak oyun içinde yahut iş pratiklerinde net ve kaliteli muhabere sağlıyor.

· Tüm kulaklıklarla kullanılabilen Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon Adaptörü art plan gürültüsü olmadan muhabere kurma imkanı sunuyor.

· ROG Strix Go, ROG Strix Go 2.4, ROG Strix Go 2.4 Electro Punk ve ROG Theta 7.1 kulaklık modelleri Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon teknolojisiyle geliyor.

 

ASUS, iş ya da cümbüş için sesli muhaberede istenmeyen art plan gürültüsünü akıllı bir biçimde ortadan kaldıran yeni Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon teknolojisini duyurdu. Yonga seti tabanlı makine tahsilinden yararlanan bu yeni teknoloji, gayrı kişilerin seslerini ve rüzgar yahut trafik üzere ortam gürültülerini filtreleyip engelliyor. Bu yeni teknoloji ASUS Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon Adaptörü ve en yeni ROG kulaklıklarla birlikte sunuluyor.

Daha çokça bilgiyi Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon teknolojisi sahifesinde bulabilirsiniz: https://www.asus.com/tr/AI-Noise-Cancelling-Microphone/

 

ASUS Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon Adaptörü

ASUS Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon Adaptörü, bu teknolojiyi sunan birinci USB-C® – 3,5 mm adaptörü olma özelliğine sahip. 3,5 mm giriş standardı üzerinden tüm kulaklıklara bağlanabilen bu adaptör, kullanıcılara kristal netliğinde sesli muhabere imkanı sunuyor. Dahili yonga seti tüm ses süreçlerini üstlendiğinden, adaptör bağlı olduğu mobil cihazın, masaüstü yahut dizüstü bilgisayarın performansını etkilemiyor. Sırf 8 gram tartısındaki Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon Adaptörü, ASUS’a mahsus Hyper-Grounding teknolojisiyle elektromanyetik paraziti önleyerek gürültüyü ortadan kaldırıyor. Eser birtakım yerlerde USB Type-C – Type-A adaptörüyle de sunulacak.

 

ROG Strix Go

Yeni ROG Strix Go USB-C oyuncu kulaklığı, Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon özelliğiyle seslerin net iletilmesini sağlıyor. Bu hafif ve katlanabilir oyuncu kulaklığı akıllı cihazlarla, PC’lerle, Mac’lerle ve Nintendo Switch™ (el modunda) ile Sony PlayStation® 4 üzere oyun konsollarıyla koordinasyonlu.

 

ROG Strix Go 2.4

USB‑C aygıtıyla düşük gecikmeli 2,4 GHz kablosuz temas sunan ROG Strix Go 2.4; akıllı cihazlar, PC’ler, Mac’ler ve oyun konsollarıyla entegrasyonlu. Birlikte gelen 3,5 mm kontağı da Microsoft® Xbox One™ ve sair cihazlarla tasarruf imkanı veriyor. Başkaca, Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon teknolojisi her noktada net sesli muhabere imkanı sunuyor.  Süratli şarj özelliği sayesinde sadece 15 dakika şarj ile üç saate kadar tasarruf imkanı sunan kulaklık, tam şarjda 25 saate kadar kullanılabiliyor.

 

ROG Theta 7.1

Üst seviye 7.1 kanal çevresel ses özellikli bir oyuncu kulaklığı olan ROG Theta 7.1, sahip olduğu sekiz farklı ASUS Essence sürücüsü ve güçlü sanal baslarla kaliteli sesler sunarken bu seslerin konumunu da hassas bir biçimde iletiyor. Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon ise oyunlarda kristal netliğinde muhabere imkanı veriyor. Hane filmi sınıfı kişisel ROG 7.1 DAC ve dört adet yüksek çözünürlüklü ESS SABRE® 9601 kulaklık sürücüsü ise kayıpsız seslerle oyunlara hayat veriyor. USB-C irtibatı sayesinde oyuncular PC’lerinde, konsollarında ve mobil cihazlarında 7.1 çevresel ses deneyimine basitçe kavuşuyor. ROG Theta 7.1 1. sınıf üretim kalitesi ve ergonomik dizaynıyla rahat bir tasarruf sunuyor. Eserde ayrıyeten kişiselleştirilebilen RGB aydınlatma bulunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı