Oyun

Auto Chess PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

Tanınan strateji oyunu Auto Chess bu yılın sonunda PS4’e geliyor. Sony’nin en son State of Play canlı yayını sırasında, Auto Chess’in çıkış tarihinin 31 Ekim 2020 olduğu açıklandı. Strateji oyunu, PlayStation’a özel öğeler ve daha sonra ayrıntılandıracak yeni oyun sürümleriyle gelecek.

Auto Chess’in State of Play fragmanı, biraz oynanış sahneleri görmemize karşın, çıkış tarihinden farklı olarak pek bir şey yer almadı. Oyuncular, konsol sürümlerinin PC ve taşınabilir versiyonlarına benzeri olmasını bekleyebilir. Auto Chess’in Kolay Cümbüş, Dereceli ve öbürleri de dahil olmak üzere birçok mod bulunmaktadır. 

Auto Chess’deki kesimlerin tümü, güçlerini belirleyen üç farklı yıldız düzeyi dahil olmak üzere farklı hünerlere sahiptir. Ek olarak her kesim, en güçlü konseyimi oluşturmak için oyuncuların dikkat etmesi gereken ırk ve sınıf özelliklerine sahiptir.

Auto Chess, bir Dota 2 modundan ortaya çıkmıştır ve şu anda Epic Games Store’a özel olarak PC’de bulunmaktadır. Şu anda Epic’in mağazasında Erken Erişim’de, fakat PS4 sürümüyle birebir gün piyasaya sürülüp sürülmeyeceğini bilmiyoruz. Auto Chess daha evvel Nintendo Switch için de duyurulmuştu, lakin şu anda Nintendo’nun platformunda birebir gün başlayıp başlamayacağı şimdi muhakkak değil. Hem iOS hem de Android taşınabilir aygıtlarda da mevcuttur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı