Oyun

Baldur’s Gate 3’ün Framanı Yayınlandı

 Oldukça geniş bir geliştirici kadrosuna sahip Baldur’s Gate serisi için çalışan şirketler şöyle; Larian Studios, Beamdog, BioWare, Black Isle Studios, Snowblind Studios, Magic Pockets, Graphhsim Entertainment, Overhaul Games ve son olarakta BioWare Corporation geliştirici şirketleri oyun için hizmet vermekte. 

 

 Dünyanın en tanınan rol yapma oyunlarından birisi olan Baldur’s Gate 3, ejderhalarla dolu bir yerkürede geçmektedir. Geliştirici şirketlerin bir müddettir serinin 3. oyununun çıkmasına karşı yapılan haberlere açıklık getirerek oyunun fragmanını yayınladı. Resmi Twitter hesabından paylaştığı fragman ile oyunların merak ettikleri kimi sorulara açıklık getirdi. Geliştirici şirketin yaptığı açıklama şöyle: “Biliyoruz, hepiniz uzun devrandır bekliyorsunuz, bu yüzden daima bir arada yeni hikâyeler yaratmaya hazır olun. Baldur’s Gate 3 hakkında daha çok malumat, 6 Haziran tarihinde başlayacak olan Guerrila Collective ile birlikte Haziran ayı boyunca sizlere ulaşacak.” 

 Larian Studios’un paylaştığı fragmanla oyunun çevresel yapısını, oyunda bölge alan karakterleri ve dövüş mekaniklerin nasıl olduğuna dair görsel malumatlar veriyor. Yakın ve uzak dövüşün konum aldığı dövüş mekanikleri içinde başkaca sihir tabanlı mekaniklerde bulunuyor. Zindanlar ve Ejderhalarla dolu olan bu yerküre da kahramanımız ile uzun bir yolculuğa çıkacağız. Şimdilik sırf tek oyunculu modu ile çıkması beklenen Baldur’s Gate 3’te birçok yağmalar yapıp para kazanacağız. Başkaca hislere da konum verilen bu oyunda gayrı karakterler ile aşk yaşayabileceğiz. 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı