Oyun

Batman: Gotham Knights Yeni Batman Oyunu Olabilir

Reddit kullanıcıları, büyük şirketler için alan isimlerini yöneten bir şirket olan MarkMonitor’un kısa vade evvel DC evrenindeki yeni oyunlarla temaslı iki web sitesi kaydettiğini keşfetti. Bunlar gothamknightsgame.com ve suicidesquadgame.com (suicidesquadkillthejusticeleague.com da var, lakin bu durumda bunun bir medya oyunu olduğuna dair net bir işaret yok).


Batman: Gotham Knights hakkındaki evvelki raporlara nazaran, WB Games Montreal (Batman: Arkham Origins’den biliniyor) Batman: Gotham Knights üzerinde çalışıyor. Oyun, geniş çapta Yarasa Ailesi’ne odaklanmak ve Batman: Arkham serisinin bir reboot hikayesini anlatacak. Oyunda Alfred Pennyworth, Robin, Batgirl, Nightwing, Oracle ve Catwoman üzere karakterlerin maceralarını sunan çizgi romanlara da atıfta bulunuyor.

Öte yandan, Batman: Arkham serisinin (Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Knight) üç ana kısmının yaratıcıları olan Rocksteady Studios’un yetenekli geliştiricilerinin bir öteki çalışmasının Suicide Squad olduğu söyleniyor. Bu defa şirket çizgi roman kötülerine odaklanacak üzere görünüyor (Suicide Squad hükümet tarafından iş teklif edilen son kademe tehlikeli hatalılardan oluşan bir gruptur).

Daha çokça malumat için beklemek zorundayız. DC topluluğunun Ağustos ayında yapılacak çevrimiçi aktifliği sırasında Her iki oyun hakkında malumatlar açıklanabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı