Oyun

Battle Legion, Android ve iOS İçin Yayınlandı

 Google Play Store ve App Store’da Pvp mealinde hoş bir oyun fiyatsız olarak yayınlandı. 100 vs 100’lük maçlarda sahip olduğunuz ordu ile hayatta kalmaya çalışacaksınız.  


 Birçok PC oyunlarının mobile entegre edilmesinde mobil oyun dünyasının gelişimine büyük rol oynadığını söyleyebiliriz. Birebir vakitte eşsiz oyunlarında mobil için geliştirilmesi ve yayınlanması mobil oyun dünyasını benzersiz kılmayı başardı. 

 Google Play Store ve App Store için geçtiğimiz günlerde yayınlanan PvP mantığında geliştirilen Battle Legion, 100’er kişilik müsabakaların olduğu bir oyun olarak önümüze çıkıyor. PvP tipinde birçok oyun mobil platformlar için geliştirilse de hali hazırda olarn PvP tipindeki PC oyunları daha çok ilgi görüyor. Aksiyon dolu olduğu maçlar bol çekişmeli geçeceğe benziyor. 

 Diğer PvP oyunlarından ayıran en değerli özelliği stratejinin daha ön planda olması. Oyunu kazanabilmek için en âlâ stratejiyi izlemeniz gerekecek. Yekun 100 kapasiteli bir orduya sahip olacağınız Battle Legion’da ordunuzu nasıl kullanacağınızı siz belirliyeceksiniz. Hazırladığınız stratejinin ahir 20 saniyelik bir vakitten sonra savaş otomatik olarak başlayacak. 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı