Oyun

Battle Royale Oyunu Bullet Echo, Android ve iOS İçin Yayınlandı

 11 yıl evvel 2009 yılında Semyon Voinov ve Efim Voinov ikiz kardeşler tarafından ortaklaşa kurulan Moskova merkezli Rus oyun geliştirici şirketi Zeptolab, daha evvel geliştirdikleri King of Thieves, Cut the Rope ve Crash Arena Turbo Stars oyunlarıyla tanınmış hale gelmişti. 


 Rus ikiz kardeşler tarafından 11 yıl evvel kurulan oyun geliştirici şirketi ZeptoLab, yeni oyununu Android için Google Play’dan, iOS içinse App Store’dan oyunseverler için fiyatsız olarak sunmaya başladı. Grup esasına dayanan oyunda birbirinden farklı kahramanlarla oynayabileceksiniz. 

 Çok oyunculu bir oyun olan Bullet Echo’da görüşünüz el fenerinin aydınlattığı mahal ile kısıtlı olacak. Bu yüzden düşmanınızın size yaklaşmasını gelen ayak seslerinden ya da ateşlediği silah seslerinden anlayacağız. Hudutlu sayıda kahraman ile başladığımız oyunda, online maçlar yaparak kagraman elde etmeye çalışacağız. Yeni kahramanlar açabileceğimiz üzere elimizde varolan kahramanlarımızın yeteneklerini de geliştirme imkanına sahip oluyoruz. 

 Toplamda 3 farklı moddan oluşan Bullet Echo, çevrimiçi olarak oynanıyor. Kadro mevt maçı olarak isimlendirilen 5vs5 oyun modu, beşer kişilik gruplarla oynanıyor. Düşman ekibi alt etmeye çalışacağımız bu oyun modu, en çok tercih edilen mod olarak biliniyor. Herkesin tek olduğu oyun modu ise King of the Hill modu oluyor. Son olarakta 3’er kişilik kadrolardan 5 kadro olacak biçimde oynanan ve oyuncuların sona kalmaya çalıştıği Battle Royale modu olarak önümüze çıkıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı