Oyun

Birinci Şahıs Psikolojik Korku Oyunu DreamBack VR Piyasaya Sürülüyor

Kimi hadiseleri aşabilmeniz için geçmişinizle yüzleşmeniz gerektiğini söylerler, unutmak gerçek bir tedavi tekniği değildir, yalnızca muvakkat bir kaçış yoludur. Pekala ya geçmişin seni öldürebilirse? Sanal gerçeklik oyunu olan DreamBack VR kategorisinde yan alan bir numara şahıs ruhsal kaygı oyunudur. Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Come Over’ın yaptığı oyun, yarın 24.99 $/ 24.99 €’dan satışa sunulacak.

DreamBack VR’de, terk edilmiş bir Victoria köşkünde travma yaşatacak bir deneyimden sonra zihinsel ve ruhsal olarak hayli etkilenen bir karakteri yönlendireceksiniz. Kırık bir elektrik hattını onarmak için çağrıldıktan sonra, geceyi ürkütücü Rickfford konağında geçirmek zorunda kalacaksınız. Hayatınızı hipnoz yoluyla değiştiren geceden sonra şeytanlarla yüzleşeceksiniz.

DreamBack VR inceleme tuşları artık kullanılabilir. Kendi anılarınızdan kurtulmaya hazır mısınız?

DREAMBACK VR HAKKINDA

 

DreamBack VR, ürkütücü Rickfford Konağını keşfettiniz, gizemlerini çözmeye ve akıl sıhhatinizle olan deneyimden kurtulmaya çalıştığınız bir sanal gerçeklik, 1. şahıs ruhsal dehşet oyunudur. Aylar evvel, terk edilmiş Victoria periyodundan kalma bir toprakta arızalanmış bir elektrik hattını tamir etmek için çağrıldınız. Olanlar da o geceden sonra olacak.

 

TEMEL ÖZELLİKLER

VR’ye şahsi bir oyun olarak tasarlanan, külliyen etkileşimli ve ayrıntılı sürükleyici bir ortamda tüm detayları hissedebilirsiniz.

Ürkütücü Rickfford Konağını keşfedin ve gizemlerini gözlem ve sezgi yoluyla, savaş yahut hareket odaklı kısımlar olmadan çözün.

Dinamik mekansal ve binoral ses ile istikrarlı kare suratları ve adaptatif grafik seçenekleri yanı sıra sürükleyici ses ve harikulâde görsel ile kalitenin keyfini çıkarın.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı