Oyun

Black Desert Mobile’da Uyanış Güncellemesi!

Black Desert Mobile cihanında Maceracılar artık güçlerini farklı biçimlerde de kanıtlayabilecek. Yeni gelen Uyanış Güncellemesi ile Maceracılar sınıflarını daha fazla güçlendirerek rakiplerini arkada bırakacak!

Pearl Abyss, bugün yeni “Uyanış” beceri sisteminin Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Deneyimli Maceracılar artık karakterlerine daha fazla güç vermek için yeni bir seri beceri ve silahın kilidini açabilecekler.

Striker dışındaki tüm sınıflar artık Maceracıların savaş yerinde külliyen yeni bir savaş stili yaşayacağı bir formda uyandırılabilecek. Yeni silahlar ve beceriler karakterlerinin maksimum HP ve CP’lerini daha da artıracak. Lv. 56 ve üstü olan ve Kara Ruh’tan aldıkları hususî hizmeti tamamlayan Maceracılar bu yeni sistemi deneyimleyebilecek.

Yeni Aksesuarlar ile Daha Güçlü Maceracılar

Buna ek olarak, Maceracılar artık aksesuarlarını Black Desert Mobile’da daha da güçlendirebilecekler. Daha güçlü aksesuarlara sahip Maceracılar, daha fazla AP ve DP kazanmak için Awakened Enchantment sistemini de kullanabilecekler.

Son olarak, Maceracılar karakterlerini süratle geliştirmek için Mega Büyüme Artışı’nı kullanabilecekler. Bu özellik ile leveli daha düşük karakterleri için daha fazla EXP puanı ve daha yüksek eşya düşürme orantısı elde edebilecekler.

Daha fazla haber için Black Desert Mobile resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı