Oyun

Black Desert Türkiye&MENA’da Yaz Şenlikleri Devam Ediyor

Black Desert TürkiyeMENA’da yaz dönemi kutlamaları devam ediyor. Maceracılar yazın gelişini kişisel etkinliklerle kutlamaya devam ederken tıpkı vakitte birçok bedelli armağan kazanarak sınıflarını güçlendiriyorlar. Hususî etkinlikler ve kutlamalar sayesinde sınıflarını güçlendiren Maceracılar, rakiplerine karşı olan uğraşlarına hiç olmadığı kadar hazır!

Pearl Abyss bugün Black Desert TürkiyeMENA’daki yaz şenlikleri kapsamında çeşitli şahsi aktifliklerin devam ettiğini duyurdu. Bugün eklenen şahsi etkinliklerle Maceracılar büyük ölçüde armağan ve eşya kazanma bahtı elde edecekler.

Seyahat eden Altın Topluluk, Black Desert kozmosuna geri dönüyor. Canavarları alt eden Maceracılar bedelli Altın İmp Paraları alırken, meydan okuma aracılığı ile Altın Topluluk Paraları alabilecekler. Altın Topluluk Paraları ayrıyeten hususî vazifelerle de elde edilebilecek. Elde edilen paralar, Valks’ın Tavsiyesi ve Shakatu’nun Parlak Kutusu da dahil olmak üzere çeşitli eşyalar ile takas edilebilecek.

Oyuna Nizamlı Giriş Yapan Maceracılar Kazanıyor

Sıcak yaz günlerini ferahlatmak için düzenlenen “Serinlik Vakti Meydan Okuması!” aktifliği 15 Temmuz tarihine kadar şahsi mükafatları ile oyunda nokta alacak. Aktiflik mühletince oyuna giriş yapan Maceracılar, oyun vadelerine bağlı olarak Yüksek Kalite İksir Kutusu ve Eşya Düşürme Artış Parşömeni üzere eşyalar kazanabilecekler.

Dahası, Giriş Armağanları aktifliği yenilendi ve şu anda birçok bedelli armağan sunuyor. 5 Ağustos tarihine kadar her gün oyuna giriş yapan Maceracılar, Kara Taşlar ve İnci eşyası olan Büyücü Hayaletçik üzere çeşitli birçok eşya kazanabilecek.

Daha fazla haber için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı