Oyun

Black Desert Türkiye&MENA’da Yaz Sezonu Başlıyor

Maceracılar, Black Desert TürkiyeMENA’da yazın tadını çıkarmaya başlıyor! Yaz dönemi ile birlikte oyuna dahil olan birçok içerik sayesinde Maceracılar kendilerini daha tesirli bir halde geliştirebilecekler. Hususî buffların mahal alacağı Hot Time aktifliği ise çok yakında tekrar Black Desert evreninde!

Pearl Abyss, Black Desert TürkiyeMENA’da yaz serisinin başladığını duyurdu. Bu şahsi serinin açılış kutlaması kapsamında yararlı armağanlarıyla çeşitli etkinlikler bugünden itibaren başlıyor.

Yaz döneminin gelişiyle Maceracılar dönem karakterlerini geliştirerek level atlamalarına yardımcı olacak çeşitli eşyalar alabilecekler. 22 Temmuz tarihine kadar yalnızca Meydan Okuma üzerinden Valks’ın Tavsiyesi ve Caphras Taşı üzere çeşitli eserlerle takas edilebilen Yaz Serisi Hatıra Paraları verilecek. Ayrıyeten Maceracılar Meydan Okuma ile 24 Haziran tarihine kadar Level EXP buffı elde edebilecekler. Dahası, Meydan Okuma yeniden sayesinde ekipman yükseltmede kullanılan Arındırılmış Sihirli Kara Taş elde edilebilecek. Maceracılar elde ettikleri bu taşları Tuvala ekipmanlarını yükseltmek için kullanabilecekler.

Gizemli Şövalye Şahsi Armağanlarla Geri Dönüyor!

Gizemli Şövalye, Black Desert TürkiyeMENA’ya döndü. 24 Haziran tarihine kadar canavarların alt edildiği savaş ortamlarında Gizemli Şövalye rastgele ortaya çıkmaya devam edecek. Onunla etkileşime giren Maceracılar Level EXP, Beceri EXP yahut Eşya Düşürme Orantısı üzere kişisel armağanlar kazanabilecekler.

Dahası, 24 Haziran tarihine kadar Maceracıların %250 Level EXP ve %30 Beceri EXP alabileceği bir Hot Time aktifliği gerçekleşecek. Maceracılar, Meydan Okuma aracılığıyla sunulan gayrı mükafatlar ile bu buffları kullanarak karakterlerinin levellerini daha tesirli bir formda yükseltebilecekler.

Daha çokça malumat için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı