Oyun

Black Desert’ın İlk Global Etkinliği Heidel Şöleni: EVDE’de Yeni İçerikleri Tanıtıldı

Pearl Abyss, COVID-19 salgını nedeniyle hanelerine kapanmak zorunda kalan tüm Maceracıların yanında olabilmek ismine birinci küresel aktifliği olan Heidel Şöleni: KONUTTA ’yi düzenledi. Aktiflik boyunca iştirak gösteren birçok Maceracıya oyuna eklenecek yeni içerikler tanıtıldı. Küresel aktiflik büyük ilgi gördü ve Twitch üzerinden katılan 60.000 Maceracı için canlı olarak 9 lisanda yayınlandı.


Pearl Abyss bugün, birinci global ve çevrim içi kullanıcı aktifliği olan ‘’Heidel Şöleni: EVDE’’ aktifliğinin 30 Mayıs 2020 tarihinde muvaffakiyetle gerçekleştiğini açıkladı. Yerküre çapında canlı olarak yayınlanan kişisel aktiflikte, Black Desert’a yılın 2. yarısında dahil olacak yeni sınıf “Hashashin”in yanı sıra sair yeni içeriklerin de tanıtımı yapıldı.

Heidel Şöleni: HANEDE, yerkürenin dört bir yanındaki Maceracılar için hususî bir ortam yaratmak ismine tasarlandı. Aktiflik sayesinde Maceracılar birbirleriyle muhabere kurma ve Black Desert ekibine geri bildirimde bulma fırsatını yakaladı. Devam eden COVID-19 buhranı nedeniyle, aktiflik çevrim içi gerçekleştirildi. Black Desert’ın resmi YouTube ve 60.000 Maceracının birlikte canlı olarak izlediği Twitch kanallarında 9 lisanda canlı olarak yayınlandı.


Aktiflikte Maceracılara birçok yeni içerik tanıtıldı

Aktiflik sırasında, uzun devrandır beklenen yeni sınıf Hashashin de dahil olmak üzere birçok yeni içerik duyuruldu. 2020’nin Temmuz ayında oyuna dahil olması planlanan Hashashin, Lokal Valencia Rablerinin gücü ile kum fırtınalarını birleştirerek gücünü ortaya koyabilen bir Aal savaşçısıdır. Ana silahı olan Şemşir ve kum fırtınasında belli başlı bir nokta belirleme ve daha sonra geri dönme becerisiyle yakın aralık dövüş uğraşında güçlü bir rakip olacak.


Bununla birlikte Maceracılar, Mediah’ın güneyinde mekan alan karla kaplı yeni fakat şimdi ismi malûm olmayan bir yüksek irtifa nahiyesini keşfedebilecekler. Maceracıları zorlayacak güçlü avlanma meydanları ve hususî armağanlar üzere hayli argümanlı içerikler sunmayı amaçlayan şahsi bir sunucu da yakın hengamda oyundaki konumunu alacak. Ayrıyeten Arsha Arenası’nın küresel versiyonu ve Takımyıldızının yanı sıra At Yarışları ile Ilişki Noktası Savaşlarının yenilenmiş versiyonları üzere çeşitli içerikler de tanıtılacak.

Son olarak, Black Desert Yaz Dönemi 10 Haziran tarihinde başlayacak. Maceracılar seri karakterlerini öncesinde oluşturabilecekler. 10 Haziran tarihine kadar karakterlerini oluşturan Maceracılar Papu emojisi ve hususî geliştirme gereçleri üzere armağanlar kazanma bahtı yakalayacak.

Daha ziyade malumat için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı