Oyun

Blair Witch, Nintendo Switch İçin Çıkıyor

 Bloober Team tarafından geliştirilen dehşet sineması serisine dayanan Blair Witch, ruhsal hayatta kalma kaygı oyunu. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geçtiğimiz yıl 30 Ağustos’ta Lionsgate Games tarafından yayınlandı. 


 ABD’de mahal alan Black Hills ormanını mevzu alan Blair Witch medya endişe oyunu, şuan  PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları ile oynanıyor halde. Oyunun geliştiricileri  Blair Witch’i 25 Haziran’da Nintendo Switch platformu üzerinden de oynanabilir hale getirecek. 

 1996 yılında geçecek olan hikayemizde Maryland Burkittsville yakınlarındaki Black Hills ormanında kaybolan bir genç evladın macerasını daima birlikte yaşayacağız. Hikayeye dolaylı yoldan eski bir polis memuru olan Ellis ile birlikte katılacağız. Olağan bir kaybolma vakalarına benzediğiniz düşündüğümüz bu soruşturmada vakaların tam bir kabus olduğunu daha sonradan farkedeceğiz. Kendimizi Black Hills ormanında bulacağız. Ormanın güçlü olması yetmezmiş üzere birde peşimize gizemli bir güç düşecek. 

 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanmasının üstünden neredeyse bir yıl geçmesi sebebiyle oyunun geliştirici şirketi Bloober Team, Blair Witch’i  Nintendo Switch için 25 Haziran’da yayınlama kararı aldı. Geliştirici şirket daha evvel görmediğimiz bir oynanış medyası yayınlayarak görüntü dehşet oyununu Nintendo Switch için çıkacağını açıkladı. Oyunun grafiklerinde düşüş yaşansa da Nintendo Switch kullanıcıları buna alışmış durumda olup Blair Witch’in bir an evvel çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorlar. 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı