Oyun

Bu Hafta Epic Games’in Ücretsiz Olarak Sunacağı Oyun Belli Oldu

Epic Games Store, 2018’in sonlarında piyasaya sürüldüğü günden bu yana her hafta fiyatsız PC oyunları dağıtıyor. Şimdilik programın en az 2020’nin sonuna kadar devam edeceğini biliyoruz. Her Perşembe iki, velev bazen üç oyun fiyatsız olarak sunuluyor. Oyunlarla ilgili hak talebinde bulunmak için, fiyatsız bir Epic hesabına kaydolmanız ve Epic’in son devirlerde kullanıcıların hesap güvenliğini artırmasına yardımcı olmak için bir gereklilik olarak eklediği iki faktörlü kimlik doğrulamayı aktifleştirmeniz kafidir. Oyunları kütüphanenize ekledikten sonra, sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

Bu Hafta Epic Games’teki Fiyatsız OyunEpic Games bu hafta sadece bir oyunu fiyatsız olarak sunacak. 23 Temmuz 2020 tarihine kadar Torchlight II fiyatsız olarak kullanılabilir. Torchlight II, klasik Diablo mantığında öne çıkan bir seri ince ayar yapan yağma mantığında bir RPG’dir; bu sizi takip eden ve keşfederken kıymetsiz ganimetinizi satıcılara çalıştırabilen bir köpek içerir, ki bu epey avantajlı bir durumdur.

Gelecek Hafta Epic Games’teki Fiyatsız OyunEpic Games, gelecek hafta fiyatsız olacak oyunu da açıkladı. 23 Temmuz tarihinden itibaren Next Up Hero ve Tavoma fiyatsız olarak sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı