Oyun

Call of Duty: Black Ops Cold War’dan Sniper’lara Nerf Geliyor

Bu hafta sonu PS4’te Call of Duty serisinin son oyunu olan Black Ops Cold War’ın alfa’sına girdiyseniz, büyük olasılıkla bir keskin nişancı tarafından öldürülmüşsünüzdür.

Keskin nişancılık, FPS oyunlarında her vakit ayarlanması sıkıntı bir istikrar olmuştur. Geliştiriciler, silahlar ortasında o inci çizgiyi belirleyebilmek için uzun aylar boyunca oyuncuların yorumlarını inceliyorlar. Lakin Call of Duty serisinin son oyunu olan Cold War’da bu istikrarın tam olarak sağlanamadığı ortaya çıktı, lakin Treyarch bunu değiştirmeyi planlıyor.

 

Şu anda keskin nişancılar yalnızca inanılmaz derecede güçlü değil, birebir vakitte epeyce süratli nişan alma suratına sahipler. Bu, silahların hem ölümcül hem de süratli olduğu manasına geliyor. Bu da birçok oyuncuya nazaran epey güçlü olan bir kombinasyon.

Üstteki tweet’te Treyarch geliştiricisi Tony Flame, stüdyonun keskin nişancı silahlarını alfa testleri içni kasıtlı olarak güçlendirdiğini ve silahları daha istikrarlı hale getirmek için beta sürecinde gerekli düzeltmeleri yapacağını açıkladı.

PS4 oyuncuları birinci olarak önümüzdeki ayın beta sürümüne erişebilecek. PS4’te oyunu ön sipariş eden herkes 8 Ekim’de aksiyona katılabilecek. Black Ops Cold War, 13 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One’da yayınlanacak. Oyun ayrıyeten PS5 ve Xbox Series X / S’ye de gelecek. Lakin oyuncular bu yükseltmeler için bir ölçü fiyat ödeme zorunda kalacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı