Oyun

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

 Call of Duty: Black Ops Cold War’ın yayıncılığını yapan Actiision yeni bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Görüntüde en çok dikkat çeken yer oyunun online modu oldu. CoD’un çevrimiçi modu hakkında kıymetli ayrıntıları görüntüde görüyoruz.


 Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X ve PC için Activision tarafından yayınlanacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War için oyunseverleri heyecanlandıran bir tanıtım görüntüsü yayınlandı. Yaklaşık 3 dakikalık paylaşılan görüntü hayli haraketli geçiyor. 

 Miami, Moskova, Özbekistan ve Kuzey Atlantik üzere farklı bölgelerde geçecek olan oyunun öyküsünün belirli bir bölümüde Türkiye’de geçecek. Bu bçlgeler ortasında en dkkat cazibeli yer deniz savaşlarının da yer aldığı Kuzey Atlatik bölgesi oldu. Savaş gemilerini, brbirinden farklı tekneleri ve denzi altı kullanabilceğimiz bölgede çetin deniz savaşlarını daima birlikte yaşayacağız.

 

 Activision tarafından açıklanan bilgilere nazaran oyunda daha çok tarihi hadiselere yer verecekleri aşikâr olmuştu. Yani belirlenen bölgelerin her birinde bir tarihi hadise yaşanacak. Ülkemizde de bir kısmının gemesini beklediğimiz Call of Duty: Black Ops Cold War’da hangi hadisenin yaşanacağı epeyce merak edilen birtakım mevzulardan biri olup, Activision oyunu yayınlamadan evvel bu biçim tanıtım görüntüsüne devam edecek üzere. Call of Duty: Black Ops Cold War’ın ne vakit çıkacağı ise şimdi net değil.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı