Oyun

Call of Duty: Mobile Sezon 8 Bu Hafta Yayınlanacak

Call of Duty: Mobile, yeni seri The Forge’ı he fiyatsız hem de premium oyuncular için bir seri yeni armağanla başlattı. Yesyeni Juggernaut oyun modu da Call of Duty: Asrî Warfare 2’nin klasik Highrise haritası ile birlikte bu hafta yayınlanacak.

Forge Battle Pass, fiyatsız ve premium bir akışla evvelki dönemlerle tıpkı biçimde çalışıyor. Fiyatsız akış, 21. kademe görülmemiş DR-H taarruz tüfeğinin yanı sıra yeni Shrapnel yeteneğinin kilidini de açacak. Premium akış ise, katmak 1’deki Tank Dempsey için Wrecker kaplaması ve katman 50’deki Krueger’in Reaper kaplaması üzere yeni karakterlerinde kilidini açacak.

Call of Duty: Mobile için yeni oyun modu olan Juggernaut, bir küme askerin yüksek teknoloji eseri XS1 Goliath’a karşı zıdda geldiği 1v5 modudur. Asimetrik çok oyunculu mod, bir oyuncunun gayrı beş oyuncuya karşı haddinden fazla güçlü Goliath dövüş makinesinin denetimini ele geçirmesini ele alır.

COD: Mobile birinci sefer Çağdaş Warfare 2’nin Highrise haritası, hem standart hem de sıralı oyun için Multiplayer kısmına ekledi. 

Yeni Gündönümü Uyanışı aktifliği 16 Temmuz Perşembe günü başlayacak ve 30 Temmuz tarihine kadar olan 2 haftayı kapsayacak. Geçen seri Yayılan Kesime misal biçimde, yeni aktiflik oyuncuların oyun oynamasına ve daha fazla ganimet için oyun içi para toplamasına müsaade veriyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı