Oyun

Call of Duty: Warzone 200 Oyuncu Modunu Kaldırdı

Call of Duty: Warzone’un 200 oyuncu modu kaldırıldı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda eklenen mod, sonlu bir vade için yayınlanmıştı. Artık ise oyunun son çalma listesi güncellemesi ile kaldırıldı.

BR200 modunun kaldırılmasının akabinde geliştirici şirket Infinity Ward BR Quadları oyuna geri getirdi ve Warzone’un menülerine BR Stimulus Trios’u ekledi.

 

BR 200 modu, Call of Duty: Warzone’a 30 Haziran’da yayınlanan Seri 4 güncellemesiyle birlikte eklendi ve oyunda yaklaşık 10 gün boyunca faaldi. İlerleyen günlerde  oyuna tekrar eklenebilir, gelgelelim şimdi mevzuyla alakalı resmi bir doğrulama açıklaması yapılmadı.

BR 200, Warzone’un bugüne kadarki en büyük moduydu ve standart Warzone modundaki 150 oyuncuya kıyasla tek bir maçta 200 oyuncuya kadar destekliyordu. Dönem 4 Reloaded ayrıyeten Infinity Ward’ın daha sonra çıkardığı yeni bir Juggernaut Royale modunu da tanıttı.

Bu detaylara ek olarak Infinity Ward, bu hafta Çağdaş Warfare / Warzone mağazasına yeni mikroişlem paketleri sunuyor ve bu paketlerden biri silahınızın köpekbalığı üzere görünmesini sağlıyor.

Önümüzdeki periyotlarda yayınlanacak detaylara bakacak olursak, Warzone için yayınlanacak olan 5. seri güncellemesi haritaya büyük değişiklikler getirecek. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı