Oyun

Call of Duty: Warzone, 4. Sezon Fragmanını Yayınladı

 PlayStation Europe, geçtiğimiz gün resmi toplumsal hesabından paylaştığı günümüzün en sevilen Battle Royale oyunlarından Call of Duty: Warzone’un 4. Seri fragmanı yayınlandı. Oyuna ayrıca Captain Price, operatör olarak eklenecek. 


  Infinity Ward ve Raven Software şirketlerinin ortaklaşa geliştirdikleri Call of Duty: Warzone, 10 Mart 2020’de fiyatsız olarak piyasaya sürülen battle royale cinsindeki medya oyunu, Activision tarafından yayınlandı. 

 Geçtiğimiz gün PlayStation Europe’un resmi Twitter hesabından paylaştığı battle royale türündeki Call of Duty: Warzone’un fragmanında yeni serinin ne devir geleceği açıklandı. Paylaşılan fragmana göre Call of Duty: Warzone’un 4. dönemi 3 Haziran’da bizlerle buluşacak. “Price, Verdansk’ta bir şeyler yanlış”  başlığı ismi altında paylaşılan Call of Duty: Warzone’un 4. serisinin fragmanında ayrıca “Bravo Six, going dark” lafıyla tanıdığımız Captain Price’ının da operatör olarak oyuna ekleneceği katılaştı. 

 Ayrıca “Bravo Six, going dark” kelamıyla tanıdığımız Captain Price’ının oyuna eklenmesi yalnızca bu laftan ibaret değil. Call of Duty uygulamsını kullanan oyunseverler tatbik üzerinden Captain Price’ın oyuna ekleneceği birkaç ipucu ile öğrenmişlerdi. Yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı