Oyun

Call of Duty: Warzone’da Bulunan “Gulag” Sistemi Call of Duty: Mobile’a da Geliyor

 TiMi Studios tarafından geliştirilen, Activision tarafından Android ve iOS için fiyatsız olarak yayınlanan bir numara şahıs nişancı oyunu Call of Duty: Mobile, 7. döneminin gelmesiyle oyuna yeni özelliklerin bir güncellemeyle dahil olacağını belirtti. 


 Call of Duty’i mobil koluna fiyatsız bir formda bizimle buluşturan Activision, Call of Duty: Mobile’ın 7. serisiyle birçok yeni özelliklerin geleceğini belirtti. Gelecek olan değerli özelliklerden birisi de Call of Duty: Warzone’da gördüğümüz “Gulag” sistemi olacak. 

 Call of Duty: Warzone’da etkisiz hale gelen oyuncular Gulag ismindeki kesimde bir araya geliyorlar. Karışık bir formda 1 vs 1 müsabakalara giren oyuncular müsabakayı kazandıkları sürece maça geri dönüyor. Kaybeden oyuncular ise lobiye dönerek öbür maça girmek zorunda kalıyorlar. Bu sistemin en kıymetli gayesi oyuncuların yaptıkları küçük bir ahata yüzünden ölmeleri sonucu bir baht daha vermek oluyor. 

 Activision, Call of Duty: Mobile’a gelecek olan Galog sisteminin Call of Duty: Warzone’a kıyasla daha farklı mekaniklere sahip olacağını açıkladı. Warzone’da bulunan Gulag sistemi haritalarının birçoklarının olmayacağını yalnızca bir haritanın bölge alacağını belirten geliştirici ekip, Call of Duty: Mobile’ın 7. serisinde birçok yeni özelliğinde geleceğini açıkladı. 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı