Oyun

Call of Duty: Warzone’un Yeni Rumble Modu 50v50 Ölüm Maçı Sunuyor

Fiyatsız oynanabilen battle royale oyunu olan Call of Duty: Warzone, yayınlanacak 4.sezon güncellemesiyle oyuna yepisyeni bir mod ekliyor. Yeni moda “Warzone Rumble” ismi verildi ve PlayStation 4, Xbox One ve PC’e eklendi.

Warzone Rumble 50 kişilik iki gruptan oluşuyor ve savaş Verdansk haritasında “çeşitli alanlarda” gerçekleşiyor. Yama notlarındaki sözler ise savaşların tam haritayı kapsamayacağı manasına geliyor. Ek olarak, oyuncular kendi kişisel yüklemelerini seçebilirken, “hızlı tekrar doğma” seçeneğide bulunacak.


Ek olarak, Infinity Ward Rumble’ı yayınladıktan kısa bir müddet sonra skor sonunu 400’e çıkarak yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme başkaca bir hatayı düzeltmek için tanınan Silah Oyunu modunu süreksiz olarak devre dışı bıraktı.

Warzone güncellemesi ayrıyeten aşağıda bulunan vesair modların Seri 4 güncellemesiyle Warzone’da mevcut olacağını doğrulamaktadır:

Warzone

  • Quads
  • Trios
  • Duos
  • Solos
  • Blood Money

Warzone’un Seri 4 güncellemesiyle gelen bir öteki büyük değişiklik, herkesin Gulag’dan kurtulmasını sağlayan Jailbreak de dahil olmak üzere oyun içi aktifliklerin tanıtımı.

Dönem 4 güncellemesi, yeni Battle Pass’ta Captain Price’i tanıtırken, üç oyunculu harita da mevcut.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı