Oyun

Capcom Resident Evil Village İçin Çevrimiçi Anket Yayınladı

Anket, halihazırda pek bir şey bilmediğimiz oyun hakkında bize çok fazla haber vermiyor. Esas olarak Resident Evil serisinden ne kadar haberdar olduğunuzu, hangi oyunları oynadığınızı, fragmanı nereden duyduğunuzu ve Village’da  olmasını istediğiniz daha evvelki Resident Evil serilerinde olanlar hakkında sorular soruyor.

Playstation 5’in yayınladığı aktiflikte açıklanan oyundan bildiğimiz tek şey, Chris Redfield ve Ethan Winters’in tekrar ortaya çıkacakları. Gelgelelim bu sefer her türlü canavarla dolu bir noktada sıkışıp kalmışlar. Alışılmış ki bu da anket soruları ile ilgili bir haber.

Resident Evil Village anketi, serideki deneyimleriniz hakkındaki soruların yanı sıra, oyunla ilgili birçok şey üzerinde bir derinliğe giriyor. Bir şeyi nasıl öğrendiğiniz, hakkında daha fazla haber edinmek yahut daha görmek istediğiniz şey, oynama olasılığınızı artıran şeyler ve daha fazlasını içeriyor.

Oyunun öncüsü olan Resident Evil 7, Resident Evil 5 ve Resident Evil 6’nın endişe hakkında daha az ve daha çok zombi içeren bir aksiyon sineması üzere yaptıktan sonra Resident Evil’i makul hayatta kalma dehşet pistine geri getirmeyi başarmıştı.

Resident Evil Village’ın gerçekte nasıl olacağına dair hiçbir fikrimiz olmasa da, fragman bir defa daha kaygıyla dolu yollar içereceğini gösteriyor. Anketi kendiniz doldurmak isterseniz bu ilişkiyi takip edebilirsiniz. Bundan sonra Capcom’un oyun hakkında ne ilan edebileceğini beklemek zorundayız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı