Oyun

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 Lansman Sonrası DLC Planlarını Açıklamaya Hazırlanıyor

Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesinden sonra içerik planları The Witcher 3’e benzeri olacak ve mevzu ile ilgili detayları yakında öğreneceğiz.

Cyberpunk 2077’nin geliştiriciliğini yapan CD Projekt Red geçtiğimiz günlerde şirketin malı yılının birinci yarısının sonuçlarını yatırımcılarla paylaştı. Bu gelişme, şirketin oyunu tekrar ertelemeyeceği manasına geliyor.

Daha evvel duyurulduğu üzere, Cyberpunk 2077 lansmandan sonra fiyatsız bir DLC alacak. Birebir vakitte Soru-Cevap kısmında, şirketin lideri Adam Kicinski The The Witcher 3’e kıyasla daha fazla genişletme alacağını söyledi.

Detaylara girmeyen Kicinski, fiyatsız DLC’nin yanı sıra fiyatlı genişletmeler ve başka eklentiler için önümüzdeki devirleri beklememiz gerektiğini belirtti. Elbette Witcher 3, iki büyük eklenti içeren bir genişlemeye sahipti. Lakin şimdi Cyberpunk 2077 için bu türlü bir ayrıntı açıklanmadı.

Kicinski, “Bir dizi fiyatsız DLC ve genişletme açıklanacak, dediğim üzere tüm bu ayrıntılar hayli yakında açıklanacak ve sonra her şey daha da netleşecek” dedi.

Ayrıyeten Kicinski, Cyberpunk 2077’de birçok oyun içi öğenin satın alınabileceğini, lakin CD Projekt’in bu mevzuda pek agresif olmak istemediğini söyledi. Kicinski’ye nazaran hedef, oyuncuları oyuna para harcamadan keyifli etmek.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. PS5 ve Xbox Series X’te ise geriye dönük uyumluluk yoluyla sunulacak ve daha sonra yayınlanacak olan fiyatsız bir yama formunda daha güçlü bir yükseltme ile sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı