Oyun

Co-op Strateji Oyunu Pokemon Unite Resmi Olarak Duyuruldu

Pokemon Unite, “stratejik ekip tabanlı savaş oyunu” duyuruldu. Oyun Nintendo Switch ve mobil cihazlara (çapraz platform) gelecek ve fiyatsız olarak piyasaya sürülecek. Çıkış tarihi şimdi açıklanmadı.

5v5 strateji oyunu, Tencent ve TiMi Studios (Call of Duty: Mobile, Arena of Valor) ile ortaklaşa geliştirildi. MOBA gibisi bir haritanın sahalarını denetim etmek, puan kazanmak ve savaş ortasında Pokemonu geliştirip evrimleştirmek için bu yerde savaşılacak. Vahşi Pokemonlar ile savaşarak yakalanacak daha sonra puanlama ortamlarında bu Pokemonlar puana dönüştürülecek. Oyun ahir en çok puanı alan grup kazanacak.

Savaşsırasında Pokemon’unuzu geliştirerek oyun stilinize uyarlanabilecek yeni hamleler kazanabileceksiniz. Ehil seviyeye ulaşan Pokemon’unuzu evrimleştirebilecek ve Pokemonunuzun Ulti üzere çalışan Unite saldırısına erişmesini sağlayabileceksiniz.

Oyundaoynanabilir Pokemonlar arasında şimdilik Pikachu, Charmander, Squirtle, Bulbasaur, Machop, Snorlax, Haunter, Talonflame, Clefairy, Riolu (ve bunların tüm evrimleri) bulunuyor. Gelişmeler geldikçe sizlere haberleri aktaracağız. Takipte kalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı