Oyun

CoD: Modern Warfare ve Warzone Yama Notları Belli Oldu – 18 Mayıs Güncellemesi

Call of Duty: Asrî Warfare ve battle royale oyunu Call of Duty: Warzone için son yama, yeni haritalar, istikrar ayarlamaları ve bir seri değişikliği içeriyor. 18 Mayıs güncellemesi artık PS4, Xbox One ve PC’de mevcut, lakin güncelleme boyutu biraz yüksek. Xbox One’da 30.86 GB boyutunda olan güncelleme, PC ve PS4’te ise tıpkı boyutta. Lakin, Asrî Warfare değil, sırf Warzone oyunu yüklüyse, güncelleme boyutu daha küçük olacaktır. Infinity Ward, aşağıda görebileceğiniz güncelleme için yama notlarını yayınladı.

Güncelleme birçok yeniliği barındırıyor. Bunlardan en dikkat çekenleri ise eklenen haritalar ve bulunan haritalarda yapılan istikrar ayarları. Bildiğiniz üzere güncellemenin Asrî Warfare’a eski bir Çağdaş Warfare 3 haritasını içerdiğini haberini sizlerle paylaşmıştık.

Bunlara ek olarak, Call of Duty Donow yardım kuruluşu için “Korkusuz” isimli yeni bir DLC paketi mevcuttur ve tüm gelirler gazilerin iş bulmasına yönelik bağışlanmaktadır. Spec Ops ayrıyeten sadece baştan vurma ve daha ziyade şahsi varyantları içeren “Değiştirilmiş” hizmetlerle dolu yeni bir moda sahip olur.

Call of Duty: Warzone battle royale modu, bu güncelleme ile oyuncuların Satın Alma İstasyonları aracılığıyla yağme yahut satın alma ile bulabilecekleri bir Zırh Kutusu da dahil olmak üzere bir seri yeni özellik ekliyor. Bu kutu, tüm ekibinizin zırhını yeniler, böylelikle savaş yerinde daha başarılı olabilirsiniz. 

18 Mayıs güncellemesi, oyuncuların harita dışındaki noktalara erişmesine müsaade verebilen birtakım yanlışları da düzeltiyor. Warzone’da Gulga’daki oyuncuları tüm maç boyunca etkileyen bir kusur da bu güncelleme ile düzeltildi.

Birtakım silah dengelemeleri de bulunmaktadır. FAL ve SCAR silahları artık nişan alma müddetleri azaldı, keskin nişancı tüfeği kullanırken nefesini çok uzun tutma cezası azaltıldı. Başkaca Holger 26’nın da geri tepmesi değerli orantıda azaltıldı. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı