Oyun

Crysis Remastered Çıkış Tarihi, Ekran Görüntüleri ve Fragmanı

Crysis Remastered hakkında birçok ayrıntı, 1 Temmuz’dan evvelki büyük açıklamanın öncesinde sızdırıldı.

Crysis Remastered’in Xbox Live’daki oyun sahifesinde, varsayılan yarın tarihi 23 Temmuz olarak belirtilmiş ve birebir devirde oyunun birinci ekran görünleri ve fragmanı da bölge alıyor. Twitter kullanıcısı Wario64 tarafından tespit edilen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Oyun için ekran manzaralarını de sahifenin aşağısında görebilirsiniz.

Oyun ile ilgili yetkililer tarafından yapılan açıklamada, oyunun “yeni nesil donanım için optimize edilmiş ve tekrar düzenlenmiş grafiklere” sahip olacağı” belirtildi. Oyunun Microsoft sahifesine nazaran yaklaşık 7 GB olacak. Sızdırılan fragman, Crysis Remastered’in Saber Interactive ve orjinal geliştiricisi Crytek tarafından ortak olarak geliştirildiğini gösteriyor.

Aşağıdaki fotoğraflarda de görebileceğiniz üzere, oyun çok daha düzgün ve canlı görünüyor. Yepyeni Crysis 2007’de piyasaya sürüldü ve o sıralar için etkileyici grafiklerle duyuruldu.
Crysis Remastered için Muvaffakiyetler listesi de sızdırıldı. O listenin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Crysis Remastered için birinci fragman 1 Temmuz’da yayınlanacak. Xbox One’a ek olarak, Crysis Remastered’in PS4, Nintendo Switch ve PC’de yayınlanması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı