Oyun

Crysis Remastered’in İlk Defa En Yüksek Grafiklere Sahip Hali Yayınlandı

 

2007 yılının grafiksel manada en gerçekçi ve en güç oyunlarından biri olan Crysis, PC donanımlarını bir sefer daha test etmek için geri döndü.

Crytek, bu yılın başlarında Temmuz ayında piyasaya sürülen çok etkileyici bir Switch portu da dahil olmak üzere, remaster’ın konsollarda nasıl görüneceğini göstermiş olsa da, Crysis Twitter’daki son gönderi ile daha fazla ayrıntı paylaştı.

 

 

Bunun çabucak akabinde ise hayranlar, orjinal oyunda tıpkı görüntünün ekran imajlarını yayınladı.


Yayınlanan ekran manzaralarının hayran reaksiyonuna yol açmasından ve remaster’ın süreksiz olarak ertlendiğini açıkladığından bu yana oyun açıkca çok yol kat etmiş olsa da, bu tweet için oyuncuların yorumu çok farklı. Kimileri renk şemasını özgün versiyondan çok daha doygun olduğu için eleştirirken, öbürleri de bunu en yüksek grafik ayarlarında çalışan daha yeni sürümlerle karşılaştırdı.

Olağan ki, Crytek’in orjinal Crysis ile yapabileceği çok şey var, zira proje yalnızca tekrar düzenleme ve tam tekrar bir üretim değil. Bugünlerde hem grafiksel gerçekçilik hem de donanım talepleri için keskin bir rekabet var.

Crysis Remastered, Switch’te çoktan yayınlandı ve 18 Eylül’de PC (Epic Games Store aracılığıyla), PS4 ve Xbox One’a gelecek. Crysis’in prestiji düşünüldüğünde, sistem ihtiyaçları şaşırtan derecede makul.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı