Oyun

DayZ 1.08 Güncellemesi Yayınlandı

Bohemia Interactive, DayZ için yalnızca kusur düzeltmelerini sunmakla kalmadı, birebir vakitte yeni meydanlar tanıtarak, Chernarus’un daha evvel eksik olan ortamlarını de içeren yeni 1.08 güncellemesini yayınladı. Güncelleme ayrıyeten yeni bir Biathlon atış menzili ile birlikte yeni av tüfeği Sporter 22’yi de sunuyor.

Tüfek, geçen yıl 1.05 güncellemesine eklenen .22 mermisi kullanıyor. Silaha birkaç şarjör takılıyor ve üstüne av dürbünü takılıyor. Yeni tüfeği âlâ kullanılması için sarsıntı ve nefes tutma mekaniği, uzaktan vuruşu biraz daha kolay hale getirecek halde ayarlandı.


Güncelleme ayrıyeten çitler, gözetleme kuleleri ve çadır nesneleri üzere çeşitli yapıların yıkılma istikrarına odaklanan yeni temel bina iyileştirmelerini de içeriyor. Bunların arasında Canopy Tent (çadır), Indoor Fireplace (fırın) ve Direct Cooking Slots (et için şömine ızgarası) var.

Son olarak, yeni Biathlon atış menziline ek olarak, güncelleme Saint Roman Ski Resort’ta iyileştirmeler ve ChernarusPlus yerinde bir yarış pisti de içeriyor. Geri kalan düzeltmeleri görmek için değişiklik günlüğüne göz atabilirsiniz.

DayZ’nin yeni güncellemesi PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da mevcut.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı