Oyun

Destiny 2’nin Beyond Light Genişlemesi, Koronavirüs Nedeniyle Kasım Ayına Ertelendi

Bungie’nin resmi sitesinden yapılan açıklamada, oyuncuların Beyond Light ismi verilen bir sonraki Destiny 2 genişlemesinin, konuttan çalışmanın getirdiği sınırlamalardan ötürü, hedeflenen lansman tarihinden iki ay sonra 10 Kasım’a kadar ertelendi. 

Beyond Light ise oyun için en kıymetli genişlemelerden biri olacak. Activision’un iştiraki olmadan Destiny 2 için yayınlanan birinci genişleme olacağı için, yalnızca hikaye açısından değil, birebir vakitte Bungie için de oyun için yeni bir çağ başlayacak. Yeni hikaye serisi, neredeyse üç yıl evvel oyuna gelen yeni versiyonun getirdiği hususları ve soruları cevaplamayı planlıyor ve bu da onu potansiyel olarak serinin tarihindeki en kıymetli sürümlerden biri haline getiriyor.


Oyun dünyasındaki birçok oyun son aylarda tüm dünyayı tesiri altına alan pandemiden ötürü ertelendi. Son yapılan anketlere nazaran ise her üç geliştiriciden biri, pandemi nedeniyle oyunlarının ertelendiğini, %70’inin de meskenden çalışmaya geçtiklerini söyledi. Yaklaşık üçte ikisi, koronavirüs kısıtlamalarının başlamasından bu yana işlerin azaldığını, tıpkı kaldığını yahut aslında arttığını tez etti. Anket tıpkı devirde tüm iştirakçilerin yarısından fazlasının verimliliklerinin düştüğüne inandığına, çalışma saatlerinin arttığını gösteriyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı