Oyun

Devolver Digital, Steam’de Ücretsiz Bir Oyun Yayınladı

 Yaz aylarının vazgeçilmesi haline gelen bilgisayar ve konsol oyunları artık hayatımızın her anında bize eşlik ediyor ve boş vakitlerimizi doldurarak eğlenmemizi sağlıyorlar. Birde oynadığımız oyun fiyatsız ise bu daha bir güzel oluyor. Bizde sizlerde Devolver Digital’in geliştirdiği Steam’e yayınladığı fiyatsız bir oyunu tanıtacağız. 


Geliştirici şirket Devolver Digital, daha öncesinden iptal edilen oyun etkinliğinde  Devolverland Expo’yu duyurmuştu. 2020 yılının çeyreğinden sonra tüm dünyayı tesiri altına alan COVID-19 pandemisi nedeniyle iptal edilen etkinlikler, çevrimiçi olarak internet üzerinden yapıldı. İşte oyunumuzda tam olarak bu bahisleri ele alarak geliştirilmiş. Benzersiz olması oyunu öne çıkarak en kıymetli detay oldu.

 Oyunumuzun ismi Devolverland Expo. Bu oyunda eptal edilen aktifliği husus alıyor yani bir oyun aktifliği oyunu diyebiliriz. Bizim oyundaki hedefimiz, oyun aktiflik yerine gizlice girmek ve güvenlik sistemlerinin üstesinden gelerek aktiflikte duyurulacak oyunları bulmaya çalışacağız. 

Steam oyun hakkında:

“Devolverland Expo, yıllık Devolver Digital oyun fuarının gizemli bir halde iptal edilmesinden sonra terk edilmiş bir kongre merkezinde konum alan 1. şahıs bir ‘pazarlama simülatörü’. Kongre merkezine girin ve fuarın iptalinde kaybedilen tüm fragmanları, oyun demo görüntülerini ve sair sırları izlemek ve almak için gelişmiş güvenlik sistemlerinden kaçının.”

Devolverland Expo sistem gereksinimleri:

Minumum

64-bit işlemci ve işletim sistemi süreci
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
İşlemci: 2.8 GHz yahut daha yüksek süratte çalışan AMD / Intel CPU (AMD Phenom II X4 925 yahut Intel i3-4130 yahut daha yenisi önerilir)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD / NVIDIA grafik kartı, en az 2GB ayrılmış VRAM ve en az DirectX 11 ve Shader Model 5.1 desteği: AMD Radeon HD 7870 yahut NVIDIA GeForce GTX 760 yahut daha yenisi önerilir
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Entegre yahut hususî DirectX 9 entegrasyonlu ses kartı
Notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi süreci
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
İşlemci: 3,5 GHz yahut daha yüksek süratte çalışan AMD / Intel işlemci (AMD FX-6300 serisi yahut Intel Core i3-8100 yahut daha yenisi önerilir)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD / NVIDIA ayrılmış grafik kartı, en az 4GB ayrılmış VRAM (veya daha fazla) ve en az DirectX 11 ve Shader Model 5.1 desteği: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti yahut AMD Radeon R9 DirectX: Wersja 11 Miejsce na dysku: Entegre yahut kişisel DirectX 9 koordinasyonlu ses kartı Dodatkowe uwagi: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir, Windows 7 ve 8.1 desteklenir, ama kimi AMD Grafik Kartları bu işletim sistemi sürümlerinde daha düşük performans gösterebilir.
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Entegre yahut hususî DirectX 9 koordinasyonlu ses kartı
Notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı