Oyun

DiRT 5’in Yeni Fragmanı Yeni Özellikler Sunuyor

Codemasters Software tarafından geliştirilen yarış oyun serisinin son kısmı olan DiRT 5’in yeni bir fragmanı internette yan aldı. Görüntü iki dakikadan az sürüyor ve oyunun özelliklerine odaklanıyor.

Görüldüğü üzere Brezilya, ABD yahut Fas üzere çeşitli mahallerde yarışabileceğiz. Başkaca çok sayıda aktiflik de mekan alacağız. Bunlar Stampede, Ralli Baskını, Kara Koşusu, Vakte Karşı Duruş, Buz Kırıcı, Yol Bulucu, Sprint, Ultra Çapraz, Gymkhana, Vampir, Kral ve Taşıyıcı olarak isimlendirilmiş. Kimileri hem tek hem de çok oyunculu modlarda oynanabilir, kimileri yalnızca tek oyunculu deneyime dayanacak, kimileriyse yalnızca çok oyunculu modda sunulacak. Dört kimseye kadar bölünmüş ekranın bu oyunda geri döneceğini belirtelim. Ayrıyeten çok çeşitli araçlar da bekliyoruz.

Bu temel özelliklere ek olarak, DiRT 5 başkaca bir otomobil görünüm düzenleyicisine (üzerine yerleştirilecek renklere, metinlere yahut fotoğraflara karar verebileceğiz) ve bir fotoğraf moduna sahip olacak.

DiRT 5 bu yıl 9 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkacak. Oyun ayrıyeten yeni nesil platformlara, yani PlayStation 5 ve Xbox Series X gelecek. Lakin bu platformlara çıkacak sürümler daha sonra yayınlanacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı