Oyun

Dragon Storm Fantasy Ejderhaları Türkiye’de Büyük Bir Yankı Uyandırdı

GOAT Games tarafından geliştirilen hikayesi ve kaliteli grafikleri ile oyuncuların gözdesi olan mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy, Türkiye’de de ismini duyurmaya devam ediyor. Yaptığı etkinlikler ve çalışmalar ile milyonlarca bireye ulaşan oyun, ejderhaları ile Türkiye’yi fethediyor.

Oyuncuları ejderhaları ile kaderlerini belirlemeye davet eden Dragon Storm Fantasy geçtiğimiz hafta TikTok üzerinde armağanlı bir aktiflik başlattı. 5 gün devam eden bu aktiflik birinci günlerden büyük ilgi görerek milyonlarca kimseye ulaşarak büyük bir muvaffakiyet elde etti. #EjderhayaDönüş etiketi ile TikTok platformunda yaklaşık 900 milyon insana ulaşan aktifliğe gösterilen ilgi devam ediyor. Ejderhaların hükmettiği aktiflikte yan alan TikTok influencerlarından Tuğba Güvenir, Burak Tutal, Ezgizem, Burak Güner, Tahzenben üzere isimler kullanıcılara büyük mükafatları duyurdu. Aktifliğin kazananlarına 2 Nintendo Switch, 50 dolar pahasında 20 adet, 25 dolar pahasında 30 adet ve 10 dolar pahasında 100 adet Amazon Armağan Kartları mükafatları dağıtılıyor.

Birebir vakitte oyunun, oyunculara sunduğu birçok imkan YouTube üzerinden de duyuruldu. Aralarında Enes Batur, Stratera, Kozmik Karınca, Barış Bra ve Rasher üzere YouTuberların bulunduğu bu tanıtımlarda oyunun büsbütün Türkçe lisan imkanı, offline seviye kasabilme özelliği ve Dragon Storm Fantasy kozmosunun sınıflarıyla birlikte 9 farklı ejderhası ön plana çıkarıldı. Bu tanıtım görüntüleri ise 3 gün üzere kısa bir müddette yaklaşık 5 milyon görüntülenme elde etti. Bu halde oyunun özellikleri hakkında haber alan tüm oyuncuların Dragon Storm Fantasy’e büyük ilgi göstermesiyle oyun iOS Apple Store ve Google Play Store’daki listelerde üst sıralara tırmandı. Google Play Store’da, Trend Oyunlar, RPG Oyunlar ve Fiyatsız En Tanınan kategorisinde 1. sıraya yerleşirken, En Çok Hasılat Yapanlar kategorisinde ise 4.sıraya yerleşerek büyük bir muvaffakiyet elde etti. Apple kullanıcıları da oyuna iOS Apple Store üzerinden ilgi gösterdi. Kısa bir vade içerisinde RPG Oyunlar kategorisinde 1.sıraya yerleşen oyun, oyuncu kitlesini büyük ölçüde arttırdı.

Dragon Storm Fantasy TV izleyicileriyle de buluştu

RPG mobil oyunlar arasında oyunculara en gelişmiş seçenekleri sunan Dragon Storm Fantasy ejderhaları, televizyon izleyicileri ile de buluşarak onlara sesini duyurdu. Gelişmiş grafik özellikleri, farklı sınıf dizaynları, etkileyici hikayesi ve offline seviye kasma özellikleri ile ön plana çıkan oyun birçok kanala tanıtım görüntüsü ile konuk oldu. Bunun yanı sıra büyük bir izleyici kitlesine sahip TV8 yarış programı Survivor üzerinden de oyuncular, kaderlerine hükmetmeye davet edildi. Sunulan tanıtım görüntüsü ile oyunun öne çıkan özellikleri tanıtıldı. Yaratılan bu büyük yankılar sayesinde listelerde en üst sıralara tırmanan oyun büsbütün Türkçe lisan seçeneği ile memleketimizde oyun yerküresini renklendirmeye devam ediyor.

Dragon Storm Fantasy’nin sürükleyici hikayesi, eşsiz sanat stili, külliyen 3D sunumu ve devasa PvP savaşları oyunun buzdağının yalnızca görünen kısmı! Bu kozmosta bölge almak ve bir ejderha olarak kaderini belirlemek istiyorsanız oyunu Google Play Store ve iOS Apple Store

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı