Oyun

Dreams Çok Yakında Ücretsiz PSVR Güncellemesini Alacak

Geliştiriciliğini Media Molecule’nin yaptığı PlayStation 4’e kişisel oyun ve sanat oluşturma aracı olan Dreams, yakında geliştirilen oyunları VR ile entegrasyonlu hale getirecek kıymetli ve büyük bir güncelleme alacak. 22 Temmuz 2020 tarihinde fiyatsız olarak yayınlanacak güncelleme, kullanıcıların VR deneyimleri oluşturmasına imkan tanıyan yeni araçlar ekleyecek.

PlayStation Blogunda ayrıntılı olarak açıklandığı üzere, güncelleme VR oluşturma için yeni araçlar ve kitler içerecek. Birebir vakitte VR entegrasyonlu içerikler hazırlama ile ilgili denetimleri tanımanıza yardımcı olacak detaylar bulunacak. 

Aşağıdaki fragman, oynayabileceğiniz kimi deneyim tiplerini gösteriyor.

PlayStation Move denetleyicilerini kullanıyorsanız, VR’de heykel yapmak size epeyce gerçekçi bir deneyim suancaktır. Kulaklıklı mikrofon setine sahip olmasanız bile VR’de oynanabilecek oyunlar da oluşturabileceksiniz, zira Oluşturma Moduna yeni araçlar eklenecek. İçerik oluşturucular oyunlarının VR’de oynatılabilir olup olmadığını denetim edebilecekler.

Media Molecule ayrıyeten, içeriklerin gerçek manada VR’de düzgün çalışıp çalışmadığını göstermek için sefalı deneyimler sunan oyunlarun yanı sıra, “rahatlık oranı” sağlama yeteneğine yardımcı olmak için çok sayıda yeni erişebilirlik özelliği ekliyor.

22 Temmuz tarihinde yayınlanacak olan güncelleme, lansmanından bu yana en kıymetli değişiklik olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı