Oyun

EA, Yeni Skate Oyununu Duyurdu

 

ABD merkezli görüntü oyun geliştirici Electronic Arts, Twitter hesabından oyuncuları hayli heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Yapılan paylaşımda, yayıncı yeni bir Skate oyununun geliştirildiğini duyurdu. Her ne kadar oyunla alakalı kıymetli bir paylaşım yapılsa da oyun şu an için geliştirilme aşamasının başlarında. Yani oyunu oynayabilmemiz içni en az birkaç yıl beklemek zounda kalabiliriz.

EA Play Live’in ahir duyurulan yeni Skate oyunu, geliştirilme aşamasının şimdi başlarında. Oyun ile ilgili şimdi bir imaj gösterilmedi ve yeni oyunun Skate 4 olarak isimlendirileceği doğrulanmadı. Ayrıyeten oyunun hangi platformlara geleceğini yahut ne vakit piyasaya sürüleceğini bilmiyoruz.

 

Direktör Cuz Parry duyuru medyasına “Geri döndük, yapıyoruz – Skate oluyor,” dedi.

Oyun yöneticisi Deran Chung ise, “Yıllardır hakikat oyunu, sahih devirde, akıllıca fikirle yapmayı bekliyoruz.” Chung, yeni Skate oyunu için “gerçekten erken” olduğu konusunda uyardı, bu yüzden oyunun yakın devranda çıkması beklenmiyor.

En Skate oyunu, PS3 ve Xbox 360’ta piyasaya sürülen 2010’un Skate 3’üydü. Uzun yıllardır hayran yeni bir oyun için sabırsızlanıyorlardı ve ahir oluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı