Oyun

eFootball PES 2021 Güncellemesinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Oyun dünyasının en tanınan serilerinden biri olan PES’in yapımcısı Konami, oyuncuları hayli heyecanlandıracak bir paylaşım yaptı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Konami PES serisi ile ilgili kıymetli kararlar almıştı. Bugün ise eFootball PES 2021’in bir tanıtım görüntüsü yayınlandı. Konami geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, bu yıl içerisinde yeni bir PES oyununu piyasaya sürmeyeceklerini belirtmişti. Konami’nin bu türlü değerli ve şaşırtan bir karar almasının ardında ise şirketin gelecek sene içerisinde çıkartmayı planladığı yeni bir PES oyunu yatıyor.

Şirket bu sene yeni bir oyun çıkartmak bölgesine eFootball PES 2020 için yeni bir güncelleme yayınlayacak ve eFootball PES 2021 olacak. eFootball PES 2021, PES 2020 tabanına sahip olacak ve birtakım küçük yenilikler alacak. Ayrıyeten fragmanda da gördüğünüz üzere eFootball PES 2020’de futbol tarihinde yaşanmış kıymetli anlarda taraf alacak.

Konami tarafından yayınlanan eFootball PES 2021 tanıtım fragmanına nazaran, güncelleme 15 Eylül 2020 tarihinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bu güncellemenin akabinde eFootball PES 2020, eFootball PES 2021’e dönüşecek. 2021 yılının sonlarına akıllıca ise şu ana kadar hiç karşılaşmadığımız orijinal bir eFootball PES 2022 ile tanışacağız.

Ayrıyeten Konami’nin eFootball PES 2022’de kullandığı oyun motoru oyunu bambaşka bir hale getirecek. Konami tarafından yapılan açıklamaya nazaran artık FOX isimli oyun motoru kullanılmayacka, bunun noktasına Epic Games’e ilişkin Unreal Engine oyun motoruna geçiş yapacaklar. Önümüzdeki günlerde yeni detaylar ortaya çıktıkça sizlerle paylaşacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı