Oyun

Epic Games Bu Hafta Üç Oyunu Birden Ücretsiz Dağıtıyor

Bu hafta üç oyun Epic Games Store’da fiyatsız. Bunlar The Escapists 2, Lifeless Planet ve Killing Floor 2. Bu üç şık oyunu kütüphanenize eklemeniz için 16 Temmuz’a kadar vaktiniz var. 16 Temmuz’dan sonra Epic Games’in yeni fiyatsız oyunu Torchlight II olacak.

Her devir olduğu üzere, oyunların rastgele birini yahut tümünü kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bunun için gereken fiyatsız bir Epic Games Store hesabı oluşturmak. Bu hesabı koruduğunuz sürece, bu oyunları istediğiniz devir istediğiniz konumda oynayabilirsiniz. Oyunların hepsi kalıcı olarak kütüphanenizde tutabilirsiniz.

İşte bu hafta dağıtılan oyunlar ve kısa açıklamaları:

Killing Floor 2


Tripwire Interactive tarafından geliştirilen oyun, zombi ve vesair canavarlar dalgalarını yenmek için çevrimiçi yahut solo oynadığınız 1. şahıs shooting oyunudur. Temel silah setiyle başlayıp ne kadar çok canavar öldürüp hayatta kalırsanız, daha güçlü ekipmanlara harcamak için o kadar çok para kazanırsınız.

Bilhassa de arkadaş kümesiyle oynarken oyun hakikaten çok sefalı. Adil bir meydan okuma ve önemli ölçüde tatmin edici bir oyun sunuyor.

The Escapists 2


The Escapist 2, birinci oyunundaki teması ile birebir olarak, hapisanelerden kaçma planı yapma ve bunu pratik üzerine şurası. Oyun oynanış olarak bir simülatöre çok benziyor. Kendinizi her ne kadar hapisaneden dışarı çıkartmaya çalışsanız da, tıpkı vakitte hapishane kurallarına uymanız gerekiyor.

Imalatta bulunan çoklu oyuncu modu, hem yan yana hem de internet üzerinden arkadaşlarınızla birlikte oynama seçeneği sunuyor.

Lifeless Planet


Lifeless Planet’te çok çok uzaktaki bir gezegene yapılan çok çok uzun bir yolculuğa katılan astronotlardan birini oynuyoruz. Bu oyunda tasarruf sonu olan sırt roketi ve taşınabilen robotik kola sahibiz. Bunun yanında bulmacaları çözmek, sırları açığa çıkarmak ve Lifeless Planet’ta hayatta kalmak için aklımızı ve yeteneklerimizi kullanmak zorundayız.

Fiyatsız olarak verilen vesair iki oyunun tersine bu oyun çok oyunculu modu desteklemiyor.

Biraz evvel de bahsettiğimiz üzere bir sonraki hafta fiyatsız verilecek olan oyun şimdiden belirli. Gelecek hafta Perşembe günü size tekrar hatırlatma yapacağız. Takipte kalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı