Oyun

Epic Games Store Haftaya Conan Exiles ve Hue’i Ücretsiz Olarak Sunacak

Son aylarda her hafta fiyatsız yaptığı oyunlarla, milyonlarca oyuncunun gönlünü fetheden Epic Games Store, oyuncuları berhudar etmeye devam ediyor. Birinci olarak oyun dünyasının en tanınan oyunlarından biri olan Grand Theft Auto 5’i fiyatsız olarak yayınlayan Epic Games Store, gayrı haftalarda ise Borderlands: The Handsome Collection ve ARK Survival Evolved üzere tanınan oyunları fiyatsız olarak yayınladı.


Conan Exiles, oyunculara epey geniş ve derin kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Karakterinizin en ince detayına kadar şahsileştirme yapabileceğiniz oyunda, karakterleri külliyen kendinize nazaran yaratabiliyorsunuz. Oyunun ilerleyen süreçlerinde maceranın asla bitmediği yanlarda uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Oyun esnasında en kıymetli gayeniz ise hayatta kalmak olacak.

Epic Games Store’un önümüzdeki hafta ücrestiz olarak yayınlayacağı bir farklı oyun olan Hue, incelediğimiz Conan Exiles’a nazaran nispeten farklı bir oyun. Mekanik renkleri kullanan bir bulmaca oyunu olan Hue’da küçük bir evladı oynayacaksınız. Oyunun asıl maksadı ise hakikat rengi seçmek.

Oyunlar 2 Temmuz-9 Temmuz tarihlerinde fiyatsız olarak kütüphaneye eklenebilecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı