Oyun

Epic Games Store’da, Samurai Shodown Neo Geo Collection 1 Hafta Boyunca Ücretsiz Hale Gelecek

 Öncelikli olarak Epic Games Store’a çıkması beklenen Samurai Shodown Neo Geo Collection, çıkar çıkmaz 1 hafta boyunca fiyatsız hale gelecek. Oyun Steam’e ise Epic Games’e çıktıktan 1 hafta sonra gelecek.


 SNK stüdyosunun geliştiridiği Samurai Shodown Neo Geo Collection, Haziran ayının birinci haftalarında bizlerle buluşması bekleniyor. Son devirlerde fiyatsız olarak sunduğu GTA 5 ve CIVILIZATION VI üzere kişisel oyunlar sayesinde ismini nispeten duyuran Epic Games, öbür çevrimiçi oyun platformlarına nazaran yükselişe geçtiği bu zamanlarda Samurai Shodown Neo Geo Collection ile yalnızca kendine hususî bir itilafa imza attı. 

 18 Haziran’da Steam için çıkış yapması beklenen Samurai Shodown Neo Geo Collection, Epic Games Store’a 1 hafta evvel gelerek 1 hafta boyunca fiyatsız oynanabilir halde olacak. Başkaca 28 Trmmuz’da hem PlayStation 4 hem de Nintendo Switch için çıkış yapacak. 

 Klasik 1 vs 1 dövüş oyunu olan Samurai Shodown Neo Geo Collection’ın içerisinde Neo Geo oyunu ve Samurai Shodown V Perfect oyunları bulunacak. 2020 Haziran ayının bitmesiyle birlikte PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC platformlarında olması beklenen oyun tıpkı devranda çevrimiçi olarak da oynanabilecek. 

  

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı