Oyun

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Overcooked Oldu

 Her hafta birbirinden şık oyunları fiyatsız sunmaya devam eden Epic Games, GTA 5’i oyunseverler için sonsuza kadar fiyatsız olarak sunmuştu. Bu hareketinin akabinde Epic Games oyunseverlerin değerini bir epey çokça kazanmayı başardı. 


 Epic Games’in her hafta nizamlı olarak sunduğu fiyatsız oyunlar arasında bu hafta fiyatsız olarak sunduğu oyun Overcooked tüm oyunseverleri deyim konumundaysa hüsrana uğrattı. GTA 5, Civilization VI ve Borderlands Handsome Collection üzere oyunların akabinde hiç beklenmedik bir oyunu ücetsiz kılan Epic Games, oyunseverlerin beklentisini bu haftalık karşılayamadıysa da aslına baktığımızda pek sefalı bir restoran yönetme oyunu olduğunu görüyoruz. 

  Team17 Digital ve Ghost Town Games iştirakinde geliştirilen Overcooked, 2016 yılında günümüzün en tanınan çevrimiçi oyun platformlarından biri olan Steam için 39 TL’lik fiyat etiketiyle Team17 Digital tarafından yayınlandı. Nispeten keyifli restoran yönetme oyunu olan Epic Games’in bu hafta fiyatsız olarak sunduğu Overcooked oyununda, müşterilerin isteklerini mahalline getirmeye çalışacağız. Birkaç müşteri olduğu devir işlerin kolay olduğunu göreceğiz. Ta ki restoranın tıka basa kişiyle dolduğunu görene kadar. Bir bir gelen müşterilerin isteklerine yetişmek güç üzere görünsede devirle sefalı bir hal almaya başlayacak. Oyun önümüzdeki hafta perşembe gününe kadar Epic Games Store üzerinde ücetsiz olarak kalıcak.  

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı